استراماچونی: مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد، هوپر مد نظر من نبود

سرمربی استقلال می گوید تیمش با فزونی مقابل فجرسپاسی یک قدم رو به جلو برداشته است.

استراماچونی: مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد، هوپر مد نظر من نبود

به گزارش خبرنگاران، آندره آ استراماچونی بعد از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: از ابتدا می دانستیم که دیدار سختی خواهیم داشت زیرا حریف در شرایط خوبی قرار داشت و باید صادقانه بگویم که مهابادی سرمربی حریف برای ما با پست کریم زاده مشکل ایجاد کرد ولی در نیمه دوم که من جای غلامی و دانشگر را عوض کردم، بازی را در دست گرفتیم. فکر می کنم 15-16 موقعیت ایجاد کردیم و 2-3 مرتبه توپ را به تیرک زدیم. در نیمه دوم حریف موقعیتی نداشت. ما باید پیشرفت کنیم اما این دیدار یک قدم رو به جلو بود و این برای ما مهم است که تا فینال دو بازی داریم.

وی درباره ترک زمین از سوی خودش در دقیقه 120 هم گفت: من فکر می کنم سو تفاهم رخ داده است. ما دقیقه 112 گل زدیم و فکر کردم بازی تمام شده است. بازی 3 بر صفر شده بود و نیازی نبود من حضور داشته باشم.

به گزارش خبرنگاران، سرمربی استقلال در جمع خبرنگاران هم گفت: صادقانه بگویم که مربی فجرسپاسی با آوردن شماره هفت تیمش در کنار دانشگر، برای ما مشکل ایجاد کرد. فکر می کنم با تغییرات در نیمه دوم و عوض کردن جای غلامی و دانشگر هیچ موقعیتی به حریف ندادیم.

وی درباره عملکرد داور مسابقه نیز اظهار کرد: متوجه نشدم که چرا داور در صحنه مشکوک به پنالتی از داور چهارم کمک گرفت؟ او می توانست از کمک داور کمک بگیرد. اعتراض من به این بود که وقتی داور خودش به صحنه نزدیک تر است چرا با داور چهارم جلسه می گذارد؟

استراماچونی در پاسخ به این سوال که تعویض زکی پور در نیمه دوم تاکتیکی این تیم است، گفت: وقتی جای دانشگر و غلامی عوض شد، نیازمند یک بازیکن با خصوصیت زکی پور بودیم. به همین دلیل این جا به جایی انجام شدیم.

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه ترجیح می دهد با چه قرعه ای در مرحله بعد جام حذفی رو به رو شود، گفت: در این مرحله اتفاقات جالبی رخ داد. شهرخودرو و سایپا حذف شدند. وقتی که یک بازی در هر مرحله انجام می شود، وضعیت سخت می شود.

او تاکید کرد: سومین پیروزی برایم اهمیت داشت. همچنین برای اولین بار گلی را دریافت نکردیم. در این دیدار موقعیت های زیادی داشتیم و توانستیم کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیریم.

استراماچونی درباره اینکه تیمش به وضعیت ایده آل رسیده است یا نه، گفت: ما برای تبدیل شدن به تیم بهتر، کارهای زیادی داریم ولی یک قدم دیگر رو به جلو برداشتیم. این بازیکنان تاکنون با سه مدافع بازی نکرده بودند.

او درباره عقد قرارداد گری هوپر با یک تیم نیوزیلندی و در نظر داشتن یک بازیکن دیگربرای تیمش گفت: هوپر مدنظر من نبود.

استراماچونی درباره اینکه چرا با این بازیکن مذاکره شد، تاکید کرد: ممکن است در فوتبال با صد نفر مذاکره شود ولی همه بازیکنان را جذب نمی کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استراماچونی: مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد، هوپر مد نظر من نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد، هوپر مد نظر من نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید