آنالیز افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار

به گزارش وبلاگ لاوان، شنیده ها حاکی است، افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو های پرتیراژ روی میز است تا در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب برسد.

آنالیز افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار

به گزارش گروه مالی وبلاگ لاوان، بیش از یک ماه از اعلام واگذاری معین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار می گذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت های تازه خودرو های داخلی آنهم هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می گردد به نحوی که هر یک اعلام می نمایند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت های تازه را به شرکت ها ابلاغ می نماید، اما روز مقرر فرا می رسد، ولی خبری از اعلام قیمت های تازه نیست. به نظر می رسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمت های تازه به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقه ای خبر های تأیید نشده ای را اعلام می نماید.

در حال حاضر به نظر می رسد وزارت صمت در پی آن است تا این افزایش قیمت ها بیش از 10 درصد باشد چراکه به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان فراوری خودروسازان انتها داد.

وی با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکت های خودروساز با آن روبرو هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد، زیرا فراوری برای آن ها زیان ده شده است، گفته است: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های تازه انجام می گردد.

براساس آخرین شنیده ها گویا افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو های پرتیراژ در حال آنالیز است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد. در صورت نهایی شدن این قیمتها، از فردا فروش تازه شرکت های خودروساز با قیمت های تازه انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آنالیز افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید