بررسی میزان وام خرید و ودیعه مسکن در جلسه ستاد تنظیم بازار

به گزارش وبلاگ لاوان، رستم قاسمی گفت: افزایش وام ودیعه مسکن و خرید مسکن امروز بررسی نشد و مقرر شد در جلسه ستاد تنظیم بازار این موضوع مطرح شود.

بررسی میزان وام خرید و ودیعه مسکن در جلسه ستاد تنظیم بازار

به گزارش گروه مالی وبلاگ لاوان، امروز جلسه شواری عالی مسکن با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن برگزار شد. در این جلسه کلنگ زنی تعدادی از واحد های نهضت ملی مسکن در شهر های تازه هم با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس زده شد.

رستم قاسمی در این جلسه گفت: امروز عملیات اجرایی 740 هزار واحد مسکن نهضت ملی در سراسر کشوربه ویژه در شهر های تازه و حجم اقدامات اجرا شده در این بخش به یک میلیون و 200 هزار واحد می رسد.

وزیر راه و شهرسازی اضافه نمود: ساخت 4 میلیون واحد مسکن نیاز به زمان بندی دارد، اما هم اکنون تامین منابع مالی در این بخش که باید صورت بگیرد کامل نشده به طوری که منابع مالی در صندوق ملی مسکن تامین نشده چراکه باید مالیات زمین و مستغلات و خط اعتباری مسکن مهر و اقساطی آن طبق قانون جهش تولید مسکن در این صندوق واریز شود که هنوز واریز نشده است.

وی گفت: رئیس جمهور بر اجرای قانون مسکن و اجرای تعهد مبنی بر ساخت 4 میلیون واحد مسکن مهر و همچینن بر سرعت بیشتر کار افزایش پروژه ها تاکید داشتند. در این جلسه تصمیم گیری نشد و اعلام شد در ستاد تنظیم بازار تصمیم گیری شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بررسی میزان وام خرید و ودیعه مسکن در جلسه ستاد تنظیم بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی میزان وام خرید و ودیعه مسکن در جلسه ستاد تنظیم بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید