برگزاری کارگاه تخصصی نوآوری و پایداری انرژی در دانشگاه امیرکبیر

کارگاه تخصصی نوآوری و پایداری انرژی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور پرفسور دورا مارینوا بنیانگذار پایداری در استرالیا طی روزهای 19 و 20 خردادماه در حال برگزاری است.

برگزاری کارگاه تخصصی نوآوری و پایداری انرژی در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش خبرنگاران، پرفسور دورا مارینوا بنیانگذار پایداری در کشور استرالیا، درخصوص این کارگاه تخصصی گفت: در این کارگاه دو روزه حول مسائلی دو محور اصلی درک نوآوری برای پایداری و پژوهش علمی جهت پیاده سازی نوآوری مورد بحث و آنالیز قرار می گیرد.

وی اضافه نمود: در روز اول این کارگاه تخصصی موضوعات نوآوری چیست و توسعه پایدار و در روز دوم موضوعات تحقیقات عملی چه چیزی است و چرا ما به آن احتیاج داریم؟ و برنامه های تحقیقاتی مشترک ممکن مورد آنالیز قرار می گیرد.

پرفسور دورا مارینوا با بیان اینکه انتظار می رود نوآوری ها، ساختاری برای انتقال به یک توسعه پایدار در پاسخ به اولویت های تغییرات اقلیمی، نابودی تنوع زیستی، آلودگی، تبدیل زمین و سلامت انسان باشند، تاکید نمود: بنابراین آیا ما واقعاً درک می کنیم که نوآوری چیست و چگونه می تواند بر عملکرد انسان در جامعه و سیاره زمین تأثیر گذارد؟

وی گفت: این کارگاه تخصصی به دنبال آنالیز ارتباط میان نوآوری و توسعه پایدار است.

این محقق اظهار داشت: همچنین در این کارگاه بعضی اصول و رویه های کلی تعیین می گردد، اما تمرکز اصلی این کارگاه بر روی احتیاج به یافتن راه چاره های مناسب و قابل قبول به وسیله تحقیقات عملی با حفظ دیدگاه جهانی در خصوص تأثیرات سیاره ای است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارگاه تخصصی نوآوری و پایداری انرژی در سالن شهید چمران دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری کارگاه تخصصی نوآوری و پایداری انرژی در دانشگاه امیرکبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه تخصصی نوآوری و پایداری انرژی در دانشگاه امیرکبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید