دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد منصوب شد

به گزارش وبلاگ لاوان، در حکم انتصاب حمیدرضا مومنی ازندریانی آمده است:

دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد منصوب شد

نظر به تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی و در اجرای مفاد تبصره ماده (23) قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه مالی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به موجب این حکم به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه مالی منصوب می شوید.

با توجه به نقش کلیدی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه مالی در رشد و توسعه مالی کشور، اجرای برنامه های دولت دوازدهم و تولید و اشتغال، امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری مدیران مناطق آزاد و کارشناسان و صاحبنظران این حوزه در ایفای وظایف و پیش برد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شورای یاد شده پیروز و موید باشید. توفیق و سربلندی شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می نمایم.

حمیدرضا مومنی ازندریانی پیش از این مشاغل مختلف مدیریتی از جمله معاونت برنامه ریزی و اداری مالی استانداری خراسان، مشاورت استانداران همدان و خراسان رضوی، مدیر کلی امور مالی استانداری های وزارت کشور، مدیرعاملی شرکت کویر تایر و ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد قشم را عهده دار بوده است.

طبق این گزارش، امروز مرتضی بانک با ارسال نامه ای به رئیس جمهور، از سمتش در دبیری شورای عالی مناطق آزاد و معاونت ریاست جمهوری استعفا داد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز

به "دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید