سلطانی فر: برنامه های فدراسیون ها برای کسب سهمیه و آمادگی المپیک را شخصاً پیگیری می کنم، مسئله ای در تأمین اقتصادی برنامه ها نداریم

به گزارش وبلاگ لاوان، وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود تحریم های ظالمانه، مسئله ای در تامین اقتصادی برنامه های آماده سازی المپیکی ها و کسب سهمیه نداریم.

سلطانی فر: برنامه های فدراسیون ها برای کسب سهمیه و آمادگی المپیک را شخصاً پیگیری می کنم، مسئله ای در تأمین اقتصادی برنامه ها نداریم

به گزارش وبلاگ لاوان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دویست و بیستمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر برگزار گردید.

سلطانی فر با تبریک موفقیت های اخیر ورزش ایران گفت: قهرمانی کشتی گیران امید ما در مسابقات جهانی بسیار دلگرم نماینده بود. همچنین ووشوکاران ایران در مسابقات جهانی این رشته در چین کار بزرگی کردند و کسب مقام در خانه چینی ها برای ورزش کشور ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان مدال های متعدد قایقرانان در مسابقات آسیایی را نشانگر پیشرفت و موفقیت این رشته دانست و گفت: درخشش قایقرانان ایرانی در رده های مردان و زنان و کسب مدال های آسیایی برای ما ارزشمند بود.

وی راهیابی تیم ملی فوتبال ساحلی به فینال مسابقات قاره ای را مهم دانست و مطرح نمود: قرار دریافت در فینال این رقابت ها موضوع مهمی است و امیدوارم ملی پوشان بتوانند مقابل اسپانیا بازی خوبی ارائه نمایند و در هر صورت پیروزهای اخیر کشتی گیران، ووشوکاران و قهرمانان قایقرانی و تیم ملی ساحلی در مسابقات جهانی و آسیایی موجب شادی مردم و ارتقا غرور ملی شد.

وزیر ورزش و جوانان از تحریم های ظالمانه و ناعادلانه آمریکا علیه مردم ایران یاد کرد و گفت: دشمن امید مردم را هدف گرفته است و ورزش و موفقیت قهرمانان ملی سهم مهمی در نشاط جامعه دارند و برای همین تمام برنامه های کسب سهمیه و آمادگی برای المپیک فدراسیون ها را شخصا پیگیری می کنم و با کوشش بسیار با وجود تحریم های ظالمانه امریکا مسئله ای در تامین اقتصادی برنامه های آماده سازی المپیکی ها و کسب سهمیه نداریم.

سلطانی فر در بخش دیگری از صحبت های خود از هماهنگی خوب کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای نتیجه گیری مطلوب در بازی های المپیک یاد کرد و گفت: در ستاد هماهنگی بازی های المپیک و پارالمپیک تمام فدراسیون های المپیکی مرتبا رصد می شوند و هدف گذاری همه مدیران ورزش موفقیت ورزش کشور و شادکامی مردم ایران است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر: برنامه های فدراسیون ها برای کسب سهمیه و آمادگی المپیک را شخصاً پیگیری می کنم، مسئله ای در تأمین اقتصادی برنامه ها نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: برنامه های فدراسیون ها برای کسب سهمیه و آمادگی المپیک را شخصاً پیگیری می کنم، مسئله ای در تأمین اقتصادی برنامه ها نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید