واکنش وزارت ورزش به حواشی جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج با بلاگرها

به گزارش وبلاگ لاوان، تهران (پانا) - روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در پی حواشی جلسه روز دوشنبه 21 دی ماه مجمع ملی خیرین ازدواج با تعدادی از بلاگرهای جوان بیانیه ای صادر کرد.

واکنش وزارت ورزش به حواشی جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج با بلاگرها

به گزارش وزارت ورزش و جوانان، در متن این بیانیه آمده است: در پی حواشی بوجود آمده جلسه دیروز مجمع ملی خیرین ازدواج با تعدادی از بلاگرهای جوان، به اطلاع عموم می رساند، مجمع ملی خیرین ازدواج برای تبلیغ و ترویج ازدواج آسان جوانان و همچنین تهیه جهیزیه زوجین نیازمند با بسکمک از اقشار و گروه ها ارتباط برقرار کرده و در تدارک جشن بزرگی برای ازدواج صدها زوج جوان در انتها سال جاری است که برای تبلیغات این امر نشستی با بلاگرهای جوان جهت هماهنگی این موضوع و ترویج امر ازدواج در فضای مجازی برگزار کرده است.

این بیانیه همچنین اشاره می کند: این نشست صرفا به علت فقدان مکان مناسبی برای برگزاری جلسات مجمع ملی خیرین ازدواج در سالن جلسات ساختمان شماره دو برگزار شده و این مجمع از سال ها قبل جلساتشان را در سالن های وزارت ورزش و جوانان برگزار می کردند.

وحید یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز در این نشست حضور نداشته و اخبار منتشر شده در این خصوص کذب است.

نشست صمیمی هیات رئیسه مجمع ملی خیرین ازدواج با 30 بلاگر شاخص و جوان فضای مجازی به منظور کمک به تامین جهیزیه ارزان و ازدواج آسان جوانان برگزار گشت. این بلاگرها که مجموعا چهار و نیم میلیون دنبال کننده در فضای مجازی دارند به دعوت مجمع ملی خیرین ازدواج برای اولین بار جهت یک اقدام خیرخواهانه گروهی در حوزه ازدواج وارد گود شده اند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "واکنش وزارت ورزش به حواشی جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج با بلاگرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزارت ورزش به حواشی جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج با بلاگرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید