گردهمایی دانشجویان حامی محیط زیست منطقه دو کشور شروع شد

خبرنگاران/مرکزی گردهمایی دانشجویان حامی محیط زیست منطقه دو کشور به همت جهاد دانشگاهی استان مرکزی و دانشگاه پیغام نور استان در اراک شروع شد.

گردهمایی دانشجویان حامی محیط زیست منطقه دو کشور شروع شد

این گردهمایی آگاهی بخشی به جامعه هدف را از کانال دانشجویان حامی محیط زیست دنبال می نماید تا با تکیه بر این ظرفیت ها محیط زیستی سالم تر و پاک تر به مردم هدیه داده گردد.

به گفته برگزارکنندگان، این گردهمایی کوشش می نماید که با همفکری و هم اندیشی دانشجویان حامی محیط زیست و سازمان های مردم نهاد مرتبط با مسائل زیست محیطی، ضمن آنالیز آخرین شرایط محیط زیست و منابع طبیعی به دنبال ارائه راهکارهایی برای صیانت و حفاظت از این میراث ماندگار باشد.

آنالیز عوامل کنترل کننده محیط زیست و نقش دانشجویان، سمن ها و آحاد مردم برای آلوده نکردن محیط زیست از مهمترین اهداف این گردهمایی است.

برگزاری نشست های تخصصی در حوزه حقوقی محیط زیست، پسماندها، انواع آلاینده ها و ... از جمله برنامه های این گردهمایی عنوان شده است.

همچنین افتتاح اولین دفتر باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی در دانشگاه پیغام نور اراک و حضور فعالان دانشجویی و مسئولین استانی و کشوری از برنامه های نشست است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گردهمایی دانشجویان حامی محیط زیست منطقه دو کشور شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردهمایی دانشجویان حامی محیط زیست منطقه دو کشور شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید