گیلان فرصتهای سرمایه گذاری خوبی در حوزه گردشگری دارد

به گزارش وبلاگ لاوان، خبرگزاری مهر/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی کشور، گیلان فرصتهای سرمایه گذاری خوبی در حوزه گردشگری دارد.

گیلان فرصتهای سرمایه گذاری خوبی در حوزه گردشگری دارد

عزت الله ضرغامی صبح پنجشنبه در سفر یک روزه به گیلان طی بازدید از یک مجموعه اقامتی و بومگردی در صومعه سرا اظهار کرد: گیلان مهد اندیشه، تفکر و تمدن است و ظرفیت های خوبی در حوزه گردشگری دارد.

وی با تاکید بر لزوم بسترسازی حوزه گردشگری در استانها اضافه کرد: میراث فرهنگی تمام همتش را برای فراهم سازی زیرساختهای گردشگری بکار گرفته است.

وزیر میراث فرهنگی با اشاره به نقش بخش خصوصی در تقویت زیرساختها خاطرنشان کرد: با مشارکت بخش خصوصی و علاقمندان حوزه گردشگری میتوان بستر خوبی را برای توسعه زیرساخت و امکانات فراهم کرد.

ضرغامی با اشاره به ظرفیت های گردشگری در گیلان اضافه کرد: گیلان یکی از مقاصد اصلی گردشگری است و از این رو تأمین زیرساختهای این حوزه مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه گیلان فرصت های سرمایه گذاری خوبی در حوزه گردشگری دارد، اضافه کرد: قرارگیری گیلان در منطقه استراتژیک کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا می تواند این استان را به مقصد اصلی گردشگران خارجی تبدیل کند.

وزیر میراث فرهنگی با تاکید بر لزوم احیای غذاهای بومی و محلی گیلان خاطرنشان کرد: احیا و ثبت غذاهای بومی کشور بویژه استان گیلان در اولویت واقع شده است.

منبع: همگردی

به "گیلان فرصتهای سرمایه گذاری خوبی در حوزه گردشگری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیلان فرصتهای سرمایه گذاری خوبی در حوزه گردشگری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید