احمقانه ترین روش های فرار از زندان!

خبرنگاران: آیا تاکنون فکر نموده اید که چگونه می توان از یک زندان فرار کرد؟! البته که بیشتر افراد ترجیح دارند که هرگز رنگ زندان را به چشم نبینند، چه برسد که بخواهند از آن فرار نمایند! بسیاری از مردم فکر می نمایند که فرار از زندان به همان سادگی است که در بعضی از فیلم های سینمایی مانند فرار از آلکاتراز و یا رستگاری در شائوشنگ به تصویر کشیده شده است.

احمقانه ترین روش های فرار از زندان!

در حالی که این ها فقط فیلم هستند و فرار کردن از زندان کار آسانی نیست. با این حال در دنیای واقعی نیز زندانیان زیادی هستند که کوشش هایی برای فرار از زندان انجام داده اند که گاهی حتی بعضا پیروز شده اند تا نقشه خود را عملی نمایند. البته امروز ما در خبرنگاران قصد داریم تا احمقانه ترین روش های فرار از زندان را که تا به امروز اجرا شده اند را برای شما خوانندگان عزیز بیان کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نگهبان متوجه یک چیز کوچک شد!

یک زندانی در زندان همیلتون کانتی در ایالت ایندیانای آمریکا کوشش کرد تا خودش را به جای شخص دیگری که به زودی از زندان آزاد می شد، جا بزند. نقشه او تقریبا حرف نداشت اگر یک چیز کوچک را مد نظر می گرفت! مردی که می خواست آزاد گردد سیاه پوست بود و کسی که قصد فرار داشت سفید پوست!

اضافه وزن زیاد

مرد زندانی برزیلی که بعد از هفته ها نقشه کشیدن و سوراخ کردن دیوار سلولش قصد داشت با دو زندانی دیگر از زندان فرار کند در وسط دیوار گیر کرد، این نقشه برای فرار از زندان شاید خوب بوده باشد، اما برای این مرد چاق زندانی کمی کوچک بود و باعث شد نقشه اش شکست بخورد و دو دوست دیگرش هم از آزادی ناامید شوند، همچنین کار مضحک و شرم آورش سبب خنده مامورین زندان شد و همین مسئله او را خجالت زده کرد.

تنها یک روز تا آزادیش مانده بود!

اندرو ویلسون در حالی که اطلاع نداشت که تنها یک روز تا آزادیش از زندان مانده است، نقشه فرار کشید! اندرو از کامیونی که زندانیان را به اردوگاه کار می برد، فرار کرد. اما تنها پس از چند ساعت دستگیر شد و احتیاجی به گفتن نیست که حکم آزادی او نیز لغو شد.

چمدانی با بار غیرمجاز

ماریا دل مار قصد داشت تا نامزد خود را با مخفی کردن در چمدانی که به همراه داشت از زندان فراری دهد. او انتظار داشت که بدون اینکه کسی متوجه این موضوع گردد، کار خود را انجام دهد، تا اینکه نگهبانان هنگام خروج متوجه اضطراب زیادی ماریا شدند و به او مشکوک شدند و چمدان را بازرسی کردند!

بر خرمگس معرکه لعنت!

دو زندانی در برزیل سعی داشتند تا با مخفی شدن در کیسه های زباله از زندان فرار نمایند. همه چیز به خوبی پیش می رفت و کیسه های زباله برای خارج شدن از زندان در نزدیک خروجی زندان دپو شده بودند. تا اینکه موش ها آغاز به سوراخ کردن کیسه برای یافتن غذا کردند و نگهبانان متوجه حرکت غیرعادی کیسه های زباله شدند و دو زندانی دستگیر شدند!

خانه امید!

جیمز راسل توانسته بود به سختی و با یک نقشه حساب شده از زندانی در آمریکا فرار کند و خود را به خارج از زندان برساند. شب هنگام و با سرد شدن هوا او برای یاری به درب خانه ای رفت. اما با صحنه ای غیرقابل باور روبه رو شد. کسی که درب خانه را باز کرد، یکی از نگهبانان زندان بود!

نارنجک پرتقالی

میشل وژور با خلاقیت بالایی که دارد توانسته تا به حال 5 بار از زندان های فرانسه فرار کند. یک بار از پرتقال به عنوان نارنجک دستی استفاده کرد. او با پرتقال کاری کرد که شبیه نارنجک دستی گردد و با آن توانست کلیه نگهبانان را بترساند و از زندان فرار کند. هر چند که بعدا دوباره دستگیر شد.

نقش معلول بازی کردن

در سال 2000 نورالدین بن الال به راحتی هر چه تمام تر و بدون احتیاج به مقدمات از زندان فرار کرد. این زندانی بلژیکی خود را به فلجی زد و با این روش توانست از زندان فرار کند. البته پلیس پس از مدت کوتاهی او را دستگیر کرد.

منبع: List25

منبع: برترین ها

به "احمقانه ترین روش های فرار از زندان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمقانه ترین روش های فرار از زندان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید