مرکز معتبر خرید سیم کارت های رند همراه اول

به گزارش وبلاگ لاوان، سیم کارت های همراه اول اولین و معتربرترین سیم کارت های موجود در باراز سیم کارت هستند.

مرکز معتبر خرید سیم کارت های رند همراه اول

متقاضیان سیم کارت های همراه اول همیشه در پی مراکز معتبری برای تهیه این سیم کارت ها هستند. مشترکین جم (دفتر خدمات دولت) را می توان یکی از معتبرترین دفاتر خدمات ارتباطی دانست.

همانطور که می دانید اپراتور همراه اول طرح های تشویقی زیادی برای متقاضیان خرید سیم کارت های خود ارائه می دهد. هدیه طرح شتابی همراه اول یکی از این طرح ها است که تمامی مشترکین سیم کارت های همراه اول بعد از مراجعه به مراکز فروش سیم کارت و تهیه خط مورد نظر خود، مشمول این طرح می شوند. در این طرح، به تمامی مشترکان سیم کارت های همراه اول که قبض سرانجام دوره خود را به موقع پرداخت نمایند، هدیه شتاب در پرداخت در نظر گرفته می گردد. این هدیه زمانی به مشترک سیم کارت همراه اول تعلق می گیرد، که قبض سرانجام دوره خود را تا سرانجام روز 6 ام هر ماه به صورت غیر حضوری پرداخت کند. در این زمان مشترک، هدیه همراه اول را دریافت می نماید و پیامکی دریافت می نماید که طی آن اعلام می گردد وی مشمول دریافت هدیه شتاب در پرداخت شده است. در این پیامک مهلت زمانی که مشترک برای فعال کردن هدیه خود فرصت دارد به او اعلام می گردد ،که با توجه به انتخاب مشترک می تواند یک روز مکالمه رایگان درون شبکه، 2 گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای باشد.

کاربرانی که می خواهند این هدایا را دریافت نمایند باید توجه داشته باشند که هدیه مکالمه رایگان یا هدیه اینترنت رایگان یا امتیاز باشگاه فیروزه ای به صورت اتوماتیک فعال نمی گردد. لذا مشترکینی که مشمول دریافت این هدیه هستند باید با شماره گیری یک کد، شخصا هدیه را فعال نمایند و با شماره گیری کد دستوری # 115 * 10 * از سیم کارت همراه اول دائمی خود می توانند هدیه شتاب در پرداخت خود را دریافت نمایند. مشترکین متقاضی برای فعال سازی هدیه شتاب در پرداخت باید در همان روزی که قصد استفاده از مکالمه رایگان یا افزودن امتیاز باشگاه فیروزه ای را دارند با کد دستوری اعلام شده در بالا، باید اقدام نمایند. مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا سرانجام همان ماه امکان فعال سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان یا هدیه اینترنت رایگان یا امتیاز باشگاه فیروزه ای را در روز دلخواه خواهند داشت. مدت اعتبار هدیه مکالمه یا اینترنت شتاب در پرداخت از تاریخ فعال سازی به مدت 24 ساعت خواهد بود و نیز برای دریافت 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای فقط وارد کردن کد در همان روز کافی است.

راهنمای طرح بر روی کد دستوری * 10 * 1159 #قابل دسترسی است.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که چنان چه مشترک پس ازتاریخ 6 ام هر ماه اقدام به پرداخت قبض سرانجام دوره خود کند مشمول دریافت هدیه شتاب در پرداخت نمی گردد .

منبع: همشهری آنلاین

به "مرکز معتبر خرید سیم کارت های رند همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز معتبر خرید سیم کارت های رند همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید