اسامی داوران و برنامه پیکارهای لیگ کشتی فرنگی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، 8 دیدار از هفته سوم از دور رفت و اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی فردا (چهارشنبه) در شهر های قم و نوشهر برگزار می گردد.

اسامی داوران و برنامه پیکارهای لیگ کشتی فرنگی اعلام شد

برنامه و اسامی داوران و ناظران این رقابت ها به توضیح زیر است:

هفته سوم دور رفت:

گروه الف:

هیأت کشتی خراسان جنوبی - بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت 9 - خانه کشتی قم)

شهدای مدافع حرم قم - هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 11 - خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)

ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد

داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:

رعد پدافند نوشهر- آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 16 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان- سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت 18 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)

ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران

داوران بین المللی: اکبر نصیری(زنجان)، رضا علی اصغری(گیلان)، رضا نقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

هفته اول دور برگشت:

گروه الف:

بازار بزرگ ایران - هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 16 - خانه کشتی قم)

شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت 18 - خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)

ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد

داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:

سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 9 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت 11 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)

ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران

داوران بین المللی: اکبر نصیری(زنجان)، رضا علی اصغری(گیلان)، رضا نقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

منبع: خبرگزاری مهر

به "اسامی داوران و برنامه پیکارهای لیگ کشتی فرنگی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی داوران و برنامه پیکارهای لیگ کشتی فرنگی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید