استان شبوه یمن به وسیله جنگنده های سعودی 50 مرتبه بمباران شد

به گزارش وبلاگ لاوان، جنگنده های متجاوز سعودی طی 24 ساعت گذشته 5 مرتبه استان شبوه یمن را هدف حملات خود قرار دادند.

استان شبوه یمن به وسیله جنگنده های سعودی 50 مرتبه بمباران شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ لاوان، به نقل از المسیره، جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی طی 24 ساعت گذشته حملات هوایی خود به نقاط مختلف استان شبوه را بیش از پیش تشدید کردند.

بر اساس این گزارش، رسانه های یمنی خاطرنشان کردند که طی 24 ساعت گذشته جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی بار ها منطقه ها مختلف شبوه را بمباران نموده اند. گفته می گردد که تنها منطقه عسیلان در شبوه طی 24 ساعت گذشته 50 بار به وسیله جنگنده های سعودی بمباران شده است.

تشدید حملات تجاوزکارانه سعودی به منطقه ها مسکونی یمن پس از آن صورت گرفت که روز گذشته یمنی ها پیروز شدند یک کشتی نظامی امارات را توقیف نمایند. سخنگوی نیرو های مسلح یمن خاطرنشان کرد که این کشتی پس از ورود غیرقانونی به آب های یمن شناسایی و توقیف شد. این کشتی به منظور انجام اقدامات خصمانه به آب های یمن ارسال شده بود.

یحیی سریع در ادامه نیز گفت: هدف از ارسال این کشتی اماراتی حامل تسلیحات به یمن هدف قرار دادن امنیت و ثبات این کشور بوده است. جزئیات کامل عملیات توقیف کشتی نظامی امارات را در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مفصل اعلام می کنیم.

در همین ارتباط، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش أنصارالله ضمن پیروزیت آمیز توصیف کردن عملیات توقیف کشتی نظامی امارات، گفت: این عملیات حقیقتاً بی سابقه بود و در چارچوب مقابله با تجاوزگری عربستان سعودی و متحدانش انجام شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استان شبوه یمن به وسیله جنگنده های سعودی 50 مرتبه بمباران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استان شبوه یمن به وسیله جنگنده های سعودی 50 مرتبه بمباران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید