برترین مقاصد برای اسکی روی شن ، سبکی تازه از اسکی را تجربه کنید!!

به گزارش وبلاگ لاوان، امروزه شاهد رواج ورزش های جدیدی هستیم، ورزش هایی که تا چند سال پیش حتی اسمی از آنها شنیده نمی شد اما امروز به عنوان ورزش هایی محبوب در گوشه و کنار جهان در حال توسعه هستند. یکی از عجیب ترین ورزش هایی که قرار است در این مقاله به آن بپردازیم، ورزش اسکی روی شن است. این ورزش درست همچون اسکی بر روی برف صورت می گیردظف با این تفاوت که اسکی بازان برای تمرینات خود ملزم هستند که در پی زمین ها و تپه های شنی باشند. در این مقاله قصد داریم به برترین منطقه ها جهان برای این ورزش اشاره کنیم و تورمسافرتی داشته باشیم به این منطقه ها.

برترین مقاصد برای اسکی روی شن ، سبکی تازه از اسکی را تجربه کنید!!

Huacachina، پرو

این شهر عجیب درست شبیه به بهشتی وسط جهنم خودنمایی می نماید و شما را به یاد افسانه های خارق العاده می اندازد. برای سفر به Huacachina ضروری است که فاصله 4 تا 5 ساعته از شهر لیما را به سمت Huacachina طی کنید. استفاده از اتوبوس های مسافربری برای سفر به این شهر، منطقی ترین راه برای گردشگران توریک روزه است. این منطقه به عنوان یکی از سایت های تفریحی توریستی پرو شهرتی جهانی دارد و می توان در فصل های پاییز و زمستان که هوا نسبتا مطبوع است، انواع تورمسافرتی را در این منطقه مشاهده کرد. شما می توانید در اقامتگاه های لوکس این شهر عجیب، اقامتی عالی داشته باشید، از فضای بیابانی و شن های کویر لذت ببرید و تجربه ای خاص از تور طبیعت گردی کویری خود را در سفرنامه تان ثبت کنید.

Tattori Sand، ژاپن

اگر از علاقه مندان به حوزه اسکی روی شن باشید، می توانید برترین موقعیت را در این ناحیه بدست آورید. این سایت یکی از بزرگ ترین سایت های این رشته در آسیاست که اغلب میزبان خوبی برای انواع تورمسافرتی است. در ماه های فروردین و آبان ماه، منطقه مملو از گردشگران تورمسافرتی و بعلاوه علاقه مندان به اسکی روی شن خواهد شد.

Cerro Negro Volcano ، نیکاراگوئه

این آتش فشان جوان که از سال 1999 آغاز به فعالیت نموده، یکی از مجذوب نماینده ترین مقاصد گردشگری در این کشور است، از جهت دیگر این منطقه به عنوان بهشت علاقه مندان به ورزش اسکی برروی شن محسوب می گردد و می توان در هر شرایطی این ورزش کاران که در قالب توریک روزه به منطقه سفر می نمایند را مشاهده کرد.

Monte Kaolino ، آلمان

باید اشاره نمود که اروپا آنچنان که باید و شاید در حیطه این ورزش فعال نیست و به همین علت نمی توان سایت های متعددی را برای ورزش کاران این حوزه در نظر گرفت، اما آلمان در این بین توانسته یکی از برترین و فوق العاده ترین زمین های اسکی روی شن را برای علاقه مندان به این حیطه فراهم کند و به عنوان میزبان این مسابقات به شمار بیاید. این منطقه به علت بهره مندی از زمینی با کیفیت و با امکانات، همیشه پذیرای انواع تورمسافرتی است، گردشگران در قالب تور یک روزه به این منطقه وارد می شوند و به ورزش مورد علاقه خود می پردازند.

منبع: همگردی

به "برترین مقاصد برای اسکی روی شن ، سبکی تازه از اسکی را تجربه کنید!!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین مقاصد برای اسکی روی شن ، سبکی تازه از اسکی را تجربه کنید!!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید