تکمیل نیمی از ظرفیت هتلهای مشهد پیش از نوروز 1403

به گزارش وبلاگ لاوان، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، تکمیل نیمی از ظرفیت هتلهای مشهد پیش از نوروز 1403 صورت پذیرفت.

تکمیل نیمی از ظرفیت هتلهای مشهد پیش از نوروز 1403

محمود مادرشاهیان درباره مقدار اشغال واحدهای اقامتی مشهد، اظهار کرد: با توجه به اینکه هنوز تعطیلات نوروز شروع نشده، ظرفیت اشغال هتلهای مشهد به حدود 50 درصد رسیده است و ورود زائران به مشهد از هفته آینده شروع خواهد شد.

وی درباره مقدار رزرو واحدهای اقامتی مشهد در نوروز گفت: رزرو هتلهای مشهد برای هفته اول نوروز به حدود 65 درصد رسیده و پیش بینی می شود تا روزهای آینده این مقدار به حدود 90 درصد برای روزهای ابتدایی نوروز افزایش یابد اما رزرو هتلهای مشهد در هفته دوم حدود 45 درصد خواهد بود.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی درباره مقدار نظارت ها بر واحدهای اقامتی گفت: تمام هتلهای مشهد از ابتدای اسفند برای آماده سازی نوروز به صورت کامل یک دوره بازدید شده اند و یک دوره دیگر نیز تا پایان سال بازرسی خواهند شد.

مادرشاهیان ادامه داد: در مجموع، هر هتل در اسفند و قبل از شروع سال تازه دو بار بازرسی می شود تا شرایط از هر لحاظ برای پذیرایی از میهمانان و زائران آماده باشد. در حوزه بازرسی از هتلهای مشهد که زیرمجموعه جامعه هتلداران واقع شده است، تیم 30 نفره بازرسان تخصصی بیش از 520 بازرسی در اسفند انجام داده است.

وی درباره استقبال زائران از تخفیف 30 درصدی هتلهای مشهد برای اقامتهای 10 روزه گفت: اطلاعات کامل هتلهای مشهد برای استفاده مسافران از این طرح و استفاده از تخفیفهای مربوط به 10 شب اقامت در هتلهای مشهد در سایت جامعه هتلداران به آدرس WWW.EHKH.IR واقع شده است. این طرح با استقبال خوبی از سوی زائران و مسافران روبرو شده است.

او درباره افزایش نرخ هتلهای مشهد در نوروز گفت: هتلهای مشهد شب عید هیچ افزایش نرخی نخواهند داشت و با نرخ نامه سال 1402 به زائران خدمات ارائه خواهند کرد.

منبع: همگردی

به "تکمیل نیمی از ظرفیت هتلهای مشهد پیش از نوروز 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل نیمی از ظرفیت هتلهای مشهد پیش از نوروز 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید