خلیلی: فقط می خواهند بازی های لیگ را برگزار نمایند

به گزارش وبلاگ لاوان، محسن خلیلی در خصوص شکست پرسپولیس مقابل السد می گوید: قبل از هر چیز باید بگویم که به پشتیبانی خوب باشگاه سفر خوب و بدون دردسری به قطر داشتیم و همه چیز از هر نظر ایده آل بود، اگرچه می توانستیم با سه امتیاز کامل هم از قطر برگردیم، اما از هر نظر بدشانس بودیم. همان طور که همه دیدند در تمام دقایق مسابقه، بازی زیبا و رو به جلو را مقابل تیم پرقدرت السد ارائه کردیم و به هیچ عنوان شایسته باخت نبودیم. یاری داور هم در صحنه به ثمر رسیدن گل السد اشتباه فاحش داشت، چرا که محرز بود بونجاح موقع ضربه زدن در آفساید واقع شده است.

خلیلی: فقط می خواهند بازی های لیگ را برگزار نمایند

او حرفهایش را اینطور ادامه می دهد: علی علیپور همین چند ماه پیش فاصله زیادی را در دقیقه 90 طی کرد تا به دروازه السد برسد و آن زمان فقط با خطا می شد او را کنترل کرد، اما همین بازیکن در بازی دیشب در صحنه مشابه به زحمت خودش را به دروازه السد رساند و خستگی در ساق های او کاملاً مشهود بود. وقتی ما بارها از مسئولان خواستیم که تغییر در برنامه فشرده بازی های نمایندگان ایران در آسیا به وجود آورند به خاطر همین مسائل بود که رخ داد. ما بازی های لیگ را برگزار می کنیم که در میادین بین المللی بتوانیم برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم، اما به نظر می آید آنهایی که بازی ها را برنامه ریزی می نمایند صرفاً و فقط هدف شان برگزاری بازی هاست نه چیز دیگر.

خلیلی حرفهای در باره لیگ قهرمانان آسیا دارد: سطح بازی های لیگ قهرمانان قابل قیاس با بازی های داخلی نیست و توان و انرژی زیادی را از بازیکنان می گیرد. با توجه به این شرایط بازیکنان باید در بهترین شرایط بدنی وارد مسابقات آسیایی شوند، اما به این نوع برنامه ریزی ها این امر به نوعی غیرممکن است. مسلماً در سال جدید شرایط برای نمایندگان ایران در آسیا به مراتب سخت تر می گردد و ما بار دیگر از مسئولان مربوطه می خواهیم بازنگری در برنامه مسابقات داشته باشند. قطعاً عدم موفقیت نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان به فوتبال ملی ما ضربه خواهد زد و بهتر است تصمیمات مهمی در این زمینه اتخاذ گردد. البته خواسته ما این است که اگر قرار است تغییراتی در برنامه بازی ها ایجاد گردد قبل از عید به باشگاه ها اعلام نمایند نه دو سه روز مانده به بازی، مانند اتفاقی که در خصوص بازی ما با سپیدرود رخ داد و چون همه برنامه ریزی های خود را انجام داده بودیم امکان بازی کردن با سپیدرود در روز یکشنبه نبود.

بازیکن سابق پرسپولیس حرفهای در باره طرفداران این تیم دارد: تماشاگران ما از بهترین ها هستند و همواره در تمام میادین ما را تنها نگذاشته اند. قطعاً خواسته آنها هم این است که برنامه ریزی ها منطقی و حساب شده باشد و ما هم برای دفاع از حق پرسپولیس و طرفداران تا آخر پیگیر ماجرا هستیم. همان طور که پیش از این باشگاه اعتراضات خود را به داوری ها در لیگ و لیگ قهرمانان به طور رسمی به فدراسیون فوتبال و AFC اعلام نموده است. حتی برای تغییر برنامه بازی ها هم به فدراسیون نامه زدیم. الان هم برای اعتراض به گل آفساید السد مجدداً نامه ای را به AFC ارسال خواهیم کرد.

یک

منبع: ایران ورزشی

به "خلیلی: فقط می خواهند بازی های لیگ را برگزار نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیلی: فقط می خواهند بازی های لیگ را برگزار نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید