ساسکاچوان از 567 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد

به گزارش وبلاگ لاوان، دولت ساسکاچوان طی پذیرش تازه خود که در 27 فوریه برگزار گردید از 576 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه نمایند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند. حد اقل امتیاز در هر دو زیرمجموعه این پذیرش 69 بوده است.

ساسکاچوان از 567 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد

متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از 100 امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات ، سابقه کار دارای مهارت ، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان مشخص می نماید و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می گردد.

زیرمجموعه اکسپرس انتری

مجموعا 301 دعوتنامه در تاریخ 27 فوریه برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

گفتنی است که آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می نمایند و بدین ترتیب حتما برای آنها در دور بعدی دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر می گردد.

زیرمجموعه مشاغل مورد احتیاج

زیرمجموعه مشاغل مورد احتیاج هم در برابر مهاجرانی گگردده است که فاقد پروفایل سیستم اکسپرس انتری فدرال هستند. متقاضیان این دسته هم می بایست حد اقل 69 امتیاز می داشتند. در پذیرش 27 فوریه، متقاضیان شاغل در 275 شغل مختلف دعوت شدند.

منبع: ویزا موندیال

به "ساسکاچوان از 567 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساسکاچوان از 567 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید