سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می شود

به گزارش وبلاگ لاوان، ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های منتشر شده، سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می شود.

سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می شود

روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ گفت: این دوره از جایزه ملی تعالی گردشگری با هدف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه ها و سازمان های حوزه گردشگری، تشویق بنگاه ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و اجرای پروژه های بهبود، ایجاد فضای مثبت، توأم با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات پیروز بنگاه های گردشگری، ارج گذاشتن به کارکنان سازمان های متعالی و بهره ور صنعت گردشگری و به رسمیت شناختن بهترین سازمان ها اعم از خصوصی، دولتی یا غیرانتفاعی در زمینه گردشگری تابستان امسال برگزار می شود.

برگزاری جایزه ملی تعالی گردشگری با بهره گیری از مدل های علمی روز دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمان های گردشگری ایجاد می کند تا پیشرفت ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی اندازه گیری کند.

جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری بر مبنای ارزیابی خبرگان صنعت گردشگری و اساتید دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ، به بنگاه ها و نهادهایی اعطا می شود که در کسب نتایج مطلوب در صنعت گردشگری توانمند هستند. تمام بنگاه ها و شرکت های فعال در صنعت گردشگری در بخش های مختلف اعم از اقامت، حمل و نقل، سرگرمی و سرگرمی، آژانس های مسافرتی، رستوران و خدمات غذایی و…می توانند متقاضی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری باشند.

منبع: همگردی

به "سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید