فراخوان چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون منتشر شد

به گزارش وبلاگ لاوان، تهران (پانا) - فراخوان چهارمین رویداد ایده آزاد اسباب بازی از سوی اداره کل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان منتشر شد.

فراخوان چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون منتشر شد

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، این فراخوان به منظور گردهم آیی طراحان، فراورینمایندگان، دست اندکاران، صاحب نظران و علاقه مندان این حوزه اقتصادی- فرهنگی در بهار و تابستان سال 1400 منتشر شده است.

بر اساس این خبر رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی بهانه ای برای تعامل سازنده، ایجاد بستر رشد و پویایی طراحان و ایده پردازان عرصۀ اسباب بازی در کشور است که در پنج گام به دنبال به ثمر نشستن اندیشه و کار جوانان خلاق ایرانی در حوزه اسباب بازی و سرگرمی، معرفی ایده های شان به صنعت اسباب بازی و گام موثر در تجاری سازی این ایده ها است.

بر همین اساس در گام نخست، ایده پردازان و طراحان باید در بازه زمانی 23 اسفند 1399 تا اول اردیبهشت1400 با مراجعه به وبگاه رویداد ایده آزاد به نشانی ideaazad.ir و مطالعه شرایط عمومی شرکت، اقدام به ثبت نام و بارگذاری ایده اولیه خود نمایند.

گام دوم گزینش ایده ها است که در این مرحله از میان ایده های رسیده به دبیرخانه رویداد، ایده هایی که از نظر هیات انتخاب قابلیت ارتقا، تکمیل و ارایه به بازار داشته باشد انتخاب و به مرحله بعد راه می یابد.

در مرحله سوم نیز ایده پردازان منتخب در نشست توجیهی که روز 15 اردیبهشت 1400 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد با شیوه اجرای برنامه، شرایط حضور در ایده آزاد، مراحل پیش شتاب دهی و شتاب دهی طرح ها و مسایل حقوقی این فرایند آشنا می شوند.

هم چنین در گام چهارم، ایده هایی که مراحل کارشناسی تخصصی را به خاتمه رسانده اند و آماده فرایند تجاری سازی و فراوری هستند در روز برگزاری رویداد، در حضور فراورینمایندگان و سرمایه گذاران ارایه و مورد تقدیر و حمایت قرار خواهد گرفت.

در همین حال در پنجمین گام، ایده های منتخبی که از بسترهای ارایه این رویداد ملی استفاده نمایند و به فراورینمایندگان، سرمایه گذاران و حامیان معرفی شده اند حمایت لازم برای تجاری سازی و فراوری را دریافت می نمایند.

بر اساس فراخوان مرحله نهایی چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی روز 15 تیر 1400 برگزار خواهد شد.

یادآوری می گردد ثبت نام و فرایند شتاب دهی ایده ها برای ایده پردازان از سوی کانون رایگان است و این دوره از رویداد با رویکرد اسباب بازی های شناختی و حمایت ستاد توسعه فناوری ها و علوم شناختی همراه خواهد بود.

چهارمین رویداد ملی ایده آزاد به عروسک های ملی و بومی نگاه ویژه خواهد داشت و در بخش اختصاصی به برگزاری کارگاه های ویژه با حضور متخصصان داخلی و خارجی اهتمام می ورزد.

علاقه مندان برای آگاهی بیشتر از شرایط و مقررات چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی می توانند به پایگاه خبری کانون به نشانی kanoonnews.ir و وبگاه رویداد ایده آزاد به نشانی ideaazad.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فراخوان چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید