نکونام: از نقل وانتقالات به هیچ وجه راضی نیستم ، این شرایط را تحمل نخواهم کرد

به گزارش وبلاگ لاوان، سرمربی تیم فوتبال استقلال خطاب به نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفت: آقای قنبرزاده! شما حق نداری درباره استقلال حرف بزنی.

نکونام: از نقل وانتقالات به هیچ وجه راضی نیستم ، این شرایط را تحمل نخواهم کرد

به گزارش وبلاگ لاوان آنلاین، منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفته بود نکونام حق اظهارنظر درباره سقف بودجه را ندارد، آن هم در حالی که سرمربی استقلال می گوید اصلاً اظهارنظری در این باره نداشته و واکنشش به شایعه سقف قرارداد 15 میلیاردی در این تیم بوده است.

نکونام بعد از تمرین صبح استقلال در روبرو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این باره گفت: همواره دوست دارم کارم را در آرامش جلو ببرم ولی برخی دوستان نمی خواهند استقلال آرامش داشته باشد. بنده به تازگی از شایعه سقف قرارداد 15 میلیاردی بازیکنان استقلال انتقاد کردم و گفتم این نوع اخبار برای ضربه زدن به ماست ولی نمی دانم چرا یک مسئول فدراسیون باید درباره مسائل داخلی استقلال اظهارنظر کند؟ روز اول گفتم اینجا هستم که حق طرفدار را بگیرم. الان هم فکر می کنم آقایان می خواهند به طرفدار و باشگاه استقلال ظلم نمایند. مربیان رقیب ما گفتند این طرح غیرکارشناسی است آقایان جرأت نکردند جواب بدهند ولی تا ما یک جمله آن هم درباره مسائل داخلی تیم مان گفتیم ببینید چطور صحبت می نمایند. آقای قنبرزاده! با احترام، شما حق نداری درباره استقلال حرف بزنی. چطور می گردد حرف های من را نخوانید و بعد علیه استقلال و من حرف بزنید؟ اتفاقاً شما هستید که حق ندارید درباره فوتبال حرف بزنید، من و امثال من که سال ها خاک این فوتبال را خورده ایم باید درباره فوتبال صحبت کنیم.

سرمربی استقلال اضافه نمود: آقای تاج از مدیران دلسوز هستند و قطعاً قصدشان یاری به فوتبال است ولی برخی دوستان دیگر رنگی بودن شان در فدراسیون ثابت شده. از آقای تاج می خواهیم جلوی این مسائل بایستد. فردا قنبرزاده و قنبرزاده ها هستند که باید جواب طرفدار استقلال را بدهند!؟ خیر؛ جواد نکونام است. اگر بخواهند رنگی عمل نمایند قطعاً استقلال ساکت نمی نشیند. روز اول گفتم حالا هم می گویم؛ از حق خودم می گذرم ولی از حق استقلال و طرفدارانش نه. طرفداران عزیز استقلال! همین موضوعات کوچک به تیم ضربه می زند. واقعاً چرا آقایان در خصوص دیگر دوستان جوابیه نمی دهند!؟

نکونام درباره روند جابجایی استقلال گفت: ببینید برخی باشگاه ها چه پول هایی به بازیکنان می دهند و چه ریخت و پاش هایی می نمایند. طرفدار ما هم توقع دارد. اینجا استقلال است، ما هم باید بازیکن بزرگ و با کیفیت بگیریم. از این شرایط جابجایی به هیچ وجه راضی نیستم. باید به استقلال یاری گردد. دوست دارم با طرفدار صادق باشم چون مرا خواست و آمدم، حالا که هستم تا آخرین لحظه از باشگاه بزرگ استقلال دفاع می کنم. نمی توانم به آنها دروغ بگویم. فعلاً از رقبا عقب هستیم. از همین اول همه چیز علیه استقلال و طرفدارانش است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نکونام: از نقل وانتقالات به هیچ وجه راضی نیستم ، این شرایط را تحمل نخواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: از نقل وانتقالات به هیچ وجه راضی نیستم ، این شرایط را تحمل نخواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید