همدانی: باید 4 تیم بالای جدول بدون اعلام قهرمان راهی آسیا شوند، مردم بهترین قاضی برای صحبت های مان هستند

به گزارش وبلاگ لاوان، ستار همدانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا نباید ادامه پیدا کند و چهار تیم بالای جدول نیز راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

همدانی: باید 4 تیم بالای جدول بدون اعلام قهرمان راهی آسیا شوند، مردم بهترین قاضی برای صحبت های مان هستند

ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ لاوان، درباره اظهار نظر اخیر محمود فکری درباره اعلام قهرمانی پرسپولیس در صورت تعطیلی لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا و ناراحتی طرفداران استقلال از صحبت هایش، گفت: در خصوص شخص نظر ندهم، بهتر است چون هر کسی از عینک خودش نگاه می نماید و برداشت خودش را دارد. ما با عملکرد و صحبت های مان در دل مردم جا باز می کنیم. مردم باهوش بوده و خودشان بهترین قاضی هستند.

وی اضافه نمود: من با ادامه مسابقات لیگ برتر مخالفم، چون از نظر علمی نمی توان لیگ را برگزار کرد. بازیکنان بیش از دو ماه است که از تمرینات و کار گروهی به دور هستند. فوتبال ورزشی گروهی است و فردی نیست. اگر بازیکنان در زمان کم از لحاظ بدنی آماده شوند، برای کار گروهی به مشکل می خورند. فوتبال ورزشی است که احتیاج دارد بازیکنان کنار هم کار گروهی انجام دهند اما توجهی به این مسائل نمی گردد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به از سرگیری لیگ برتر گفت: اگر لیگ ادامه پیدا کند، یک ماهه می خواهند بازی ها برگزار گردد و احتمالا به ماه مرداد کشیده می گردد. آن وقت چطور می خواهند لیگ فصل بعد را شروع نمایند؟ بنابرین کارشناسی شده نیست که لیگ ادامه پیدا کند. از طرفی، فصل جابجایی را باید در نظر گرفت. نظرم این است که چهار تیم بالای جدول بدون اعلام تیم قهرمان به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا نمایند. ویروس کرونا دست ایران نبوده و همه جای جهان را تحت تاثیر قرار داده است. اگر لیگ در کشورهای جهان بخواهد ادامه پیدا کند، آنقدر از لحاظ علمی برنامه دارند که بتوانند در این شرایط خاص اجرا نمایند اما ما در حالت عادی نمی توانیم مدیریت کنیم و به مشکل می خوریم.

همدانی اعلام کرد: شاید بعضی ها بگویند اگر قرار است لیگ تعطیل گردد، شرایط تیم های پایین جدول چه خواهد شد. قرار نیست اتفاقی بیفتد و بهتر است تیم ها بمانند و فصل بعد را شروع نمایند. کرونا اتفاقی بود که باعث شد یکسری ها از خواب غفلت بیدار شوند. این اتفاق دست ایران نبوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همدانی: باید 4 تیم بالای جدول بدون اعلام قهرمان راهی آسیا شوند، مردم بهترین قاضی برای صحبت های مان هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدانی: باید 4 تیم بالای جدول بدون اعلام قهرمان راهی آسیا شوند، مردم بهترین قاضی برای صحبت های مان هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید