یانگ وانگ U9؛ کمپانی BYD هم ابرخودرو ساخت!

به گزارش وبلاگ لاوان، یانگ وانگ یو9 تنها 2 ثانیه لازم دارد تا شاخص صفر تا 100 کیلومتر را برای خود ثبت کند. با این مشخصات باید یو9 را رقیبی جدی برای ریماک نورا بدانیم.

یانگ وانگ U9؛ کمپانی BYD هم ابرخودرو ساخت!

وبلاگ لاوان - یانگ وانگ نام برند تازهی در کمپانی بی وای دی است که اولین محصول خود با نام یو8(U8) را معرفی نموده است. آنالیز کامل شاسی بلند مذکور را می توانید اینجا در گروه خودروی وبلاگ لاوان مطالعه کنید.

یانگ وانگ بعلاوه یک ابرخودرو با نام یو9 را در برنامه کاری خود دارد.

لوتوس اسپریت توربو اچ سی؛ خودرویی که فقط 21 دستگاه از آن فراوری شد!(+تصاویر)

اِوایا؛ سوپراسپرت الکتریکی 2000 اسب بخاری/ سالن مونتاژ ویژه لوتوس برای 130 دستگاه خودرو (+فیلم و تصاویر)

همانطور که اشاره شد؛ خودروهای تازه یانگ وانگ میزبان فناوری تازهی هستند که با نام Yisifang شناسایی می گردد. این کلمه در زبان چینی به عدد 4 یا 4 تایی نیز اشاره دارد. Yisifang در واقع به حضور موتور اختصاصی برای هر چرخ اشاره دارد که بدون وابستگی به فرمان امکان گردش دارند. بدین ترتیب خودرو در یک نقطه می تواند چرخش 360 درجه انجام دهد.

تنظیم هوشمند گشتاور چرخ ها نیز ارزشمندی خود را در صورت ایجاد مشکل برای فرمان یا ترکیدن لاستیک نیز نمایان می نماید.

بی وای دی تاکید دارد که فناوری Yisifang کاملا به وسیله این کمپانی پیشرفته و برای پلتفرم های الکتریکی خالص و هیبرید مناسب است که براین اساس می تواند برای آفرودرها و ابرخودروها نیز استفاده گردد.

در آزمایش هایی که روی Yisifang صورت گرفته، مهندسان بی وای دی به این نتیجه رسیده اند که سامانه چهارچرخ محرک الکتریکی هوشمند این کمپانی 100 بار سریع تر سامانه تمام چرخ محرک سنتی است.

یانگ وانگ یو9/ YangWang U9 EV Supercar

ابر خودروی یو9(U9) به عنوان یک الکتریکی خالص طراحی مشابه خودروهای پرسرعت دنیا دارد. البته این طراحی جذابیت های زیادی را همراه دارد و به عبارتی هیچ گاه قدیمی نمی گردد.

در قسمت دماغه و الگوی چراغ های اصلی جلو، مدل C شکل را مشاهده می کنیم که با گرافیک داخلی ال ئی دی و هالوژن تکمیل شده است.

همانطور که اشاره شد؛ حضور فناوری Yisifang و 4 موتور که هر کدام حدود 322 اسب بخار را در اختیار هر چرخ قرار می دهند به مفهوم خروجی 1288 اسب بخاری برای ابر خودرو یو9 است. این دستاوردی بزرگ و مهم برای یک خودروساز چینی محسوب می گردد.

یانگ وانگ یو9 تنها 2 ثانیه لازم دارد تا شاخص صفر تا 100 کیلومتر را برای خود ثبت کند. با این معینات باید یو9 را رقیبی جدی برای ریماک نورا بدانیم.

قیمت ابرخودروی یانگ وانگ هنوز معین نیست اما پیش بینی می گردد برچسب پایه 145 هزار دلاری را همراه داشته باشد.

منبع: عصر ایران

به "یانگ وانگ U9؛ کمپانی BYD هم ابرخودرو ساخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یانگ وانگ U9؛ کمپانی BYD هم ابرخودرو ساخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید