باشگاه آرسنال 55 کارمندش را اخراج می کند، خداحافظی با کاشف استعداد فابرگاس و فن پرسی

به گزارش وبلاگ لاوان، باشگاه آرسنال به خاطر محدودیت های مالی به وجود آمده برای توپچی ها در نتیجه شیوع ویروس کرونا، تصمیم به تعدیل نیروی گسترده گرفته است که استعدادیاب معروف تیم هم یکی از آنهاست.

باشگاه آرسنال 55 کارمندش را اخراج می کند، خداحافظی با کاشف استعداد فابرگاس و فن پرسی

به گزارش وبلاگ لاوان، دو تن از مدیران باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه ای مشترک از تصمیم این باشگاه برای قطع همکاری با 55 تن از پرسنل این باشگاه برای جبران کسری بودجه به وجود آمده پس از قطع بخشی از درآمدهای باشگاه در نتیجه شیوع کرونا خبر دادند.

تعلیق سه ماهه مسابقات لیگ برتر انگلیس و پس از آن برگزاری بازی ها پشت درهای بسته که باعث کاهش درآمد آرسنال به میزان یک چهارم شده از یک سو و عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و پاداش های مالی قابل توجه آن از سوی دیگر، سبب شده است که آرسنال - باشگاهی که حاضر به استفاده از یارانه دولتی برای پرداخت کارکنانش نشده است - چاره ای جز قطعی همکاری با یکسری از نیروهای خود نداشته باشد. اما در این میان خبر قرار دریافت یک نفر در این لیست، برای خیلی ها غافلگیر کننده بوده است.

طبق گزارش نشریه میل باشگاه آرسنال تصمیم گرفته است که با فرانسیس کاجیگائو، رئیس کادر استعدادیاب بین المللی اش - کسی که مسئول مستقیم شناسایی بازیکنان مستعد و آینده دار غیرانگلیسی است - هم قطع همکاری کند.

این مرد 51 ساله انگلیسی کسی است که در سال های اخیر به خصوص در دوران مربیگری آرسن ونگر بازیکنانی مستعد مانند سسک فابرگاس، روبین فن پرسی، هکتور بیرین را شناسایی و به آرسنال معرفی کرد. او همچنین یکی از عوامل اصلی رسیدن آرسنال به گابریل مارتینلی در سال گذشته بود و برای جذب این نوجوان برزیلی شخصاً به برزیل رفت و بازی های او را مشاهده کرد.

کاجیگائو بیش از دو دهه به آرسنال خدمت کرد و به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان شبکه استعدادیابی این باشگاه شناخته می شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه آرسنال 55 کارمندش را اخراج می کند، خداحافظی با کاشف استعداد فابرگاس و فن پرسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه آرسنال 55 کارمندش را اخراج می کند، خداحافظی با کاشف استعداد فابرگاس و فن پرسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید