ببینید؛ اولین تریلر سریال لایو اکشن پوکمون منتشر شد

به گزارش وبلاگ لاوان، به تازگی اولین تریلر سریال لایو اکشن پوکمون با عنوان PokéTsume یا Pocket Filled with Adventure منتشر شده است که نگاهی اجمالی از آن به هواداران می دهد.

ببینید؛ اولین تریلر سریال لایو اکشن پوکمون منتشر شد

این سریال مورد انتظار، ماجرای مادوکا آگاکی (Madoka Akagi)، فارغ التحصیل دانشگاهی را دنبال می نماید که کار خود را در یک شهر بندری کوچک در ژاپن رها می نماید تا برای آغازی نو به توکیو برود. با این حال، او لقمه ای بزرگتر از دهان خود گرفته و در شرکت نو خود با نام ADventure به فعالیت می پردازد. مادرش که نگران تجربه استرس زای مادوکا است، یک بسته مراقبتی برای او می فرستد که شامل گیم بوی قدیمی مادوکا و نسخه اصلی پوکمون رد است که او در کودکی آن را بازی می کرد. او که برای اولین بار در 20 سال گذشته بازی را دوباره تجربه می نماید، متوجه می گردد که این بازی ممکن است به او یاری کند تا مسائل خود را حل نماید.

سریال PokeTsume به عنوان اولین درام پوکمون معرفی می گردد که شخصیت اصلی را به وسیله تجربیات خود در بازی رشد می دهد. در این میان با توجه به توصیف شخصیت ها و با شخصیت های خاصی که پوکمون کلاسیک را نشان می دهند، مادوکا آغاز به تماشا شباهت هایی بین بازی و دنیای واقعی می نماید. به عنوان مثال، شخصیت کاگاکی هیاما (Kageaki Hiyama)، ظاهرا بر اساس Charmander است که احساس می نماید به نوعی شعله اش در شرف خاموش شدن است. در همین حال، یک کارمند ناکارآمد در شرکت نوش با یک Magikarp مقایسه می گردد.

از طرفی خود تریلر مملو از ارجاعات کوچک و سرنخ های موزیکال از سری بازی های پوکمون است که هواداران بدون شک آن ها را دوست خواهند داشت. این سریال بدون شک غرق از نوستالژی خواهد بود و امیدواریم که سازندگان یعنی TV Tokyo و The Pokémon Company، تنها روی نوستالژی تکیه ننمایند و سعی نمایند که نمایشی متفاوت را به علاقه مندان هدیه دهند.

این سریال در تاریخ 17 اکتبر 2023 (25 مهر 1402) در کشور ژاپن پخش خواهد شد و تاریخ پخش آن در سایر کشورها در حال حاضر معین نیست. در ادامه می توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ

به "ببینید؛ اولین تریلر سریال لایو اکشن پوکمون منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ اولین تریلر سریال لایو اکشن پوکمون منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید