تیم ملی کاراته رده های پایه راهی رقابتهای آسیایی نمی گردد

به گزارش وبلاگ لاوان، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با اعلام این خبر گفت: با آنالیز تمام جوانب، فدراسیون کاراته تصمیم گرفت تیم های رده سنی پایه خود را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام نکند. این تصمیم علی رغم میل باطنی و در راستای کنترل هزینه ها و اولویت بندی انجام شده از سوی فدراسیون، اتخاذ گشت.

تیم ملی کاراته رده های پایه راهی رقابتهای آسیایی نمی گردد

وی اضافه نمود: تردید ندارم این خبر خوبی برای تیم های رده سنی پایه نیست، به ویژه نوجوانان و جوانانی که به امید حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ماه ها در اردو حضور داشتند. ما تا همین امروز هم تمام کوشش خود را به کار گرفتیم تا با جذب اسپانسر تیم های پایه را به مالزی اعزام کنیم ولی شرایط به گونه ای پیش رفت که این اتفاق رخ نداد.

طباطبایی توضیح داد: صادقانه بگویم با توجه به شرایط موجود دیگر نمی توانیم در بحث اعزام ها به مانند سالهای گذشته رفتار کنیم. در حال حاضر اولویت نخست ما تیم ملی بزرگسالان و کسب سهمیه المپیک است و طبیعتاً بخش عمده ای از بودجه نیز صرف هزینه های این تیم می گردد. به عنوان نمونه همین حالا تیم کاراته ایران با صرف هزینه نسبتاً بالا برای رقابت در سومین مرحله لیگ کاراته وان در قاره آفریقا و کشور مراکش حضور دارد.

رئیس فدراسیون کاراته گفت: البته این حرف بدان معنا نیست که تیم های رده های پایه را فراموش می کنیم. تیم های پایه ما فراتر از آسیا و از قدرت های کاراته دنیا به حساب می آیند. قطعاً در آینده کوشش خود را بیشتر می کنیم تا برای سایر رویدادهای بین المللی این تیم ها را نیز اعزام کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم ملی کاراته رده های پایه راهی رقابتهای آسیایی نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی کاراته رده های پایه راهی رقابتهای آسیایی نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید