خرده فروشی والمارت نیروی کار رباتیک خود را در 650 فروشگاه گسترش می دهد

به گزارش وبلاگ لاوان، بزرگترین خرده فروش دنیا؛والمارت اعلام نموده است که تا خاتمه تابستان ربات های اسکن قفسه ای خود را به 650 فروشگاه آمریکایی دیگر اضافه می نماید و ناوگان رباتیک خود را به عدد 1،000 می رساند.

خرده فروشی والمارت نیروی کار رباتیک خود را در 650 فروشگاه گسترش می دهد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، دستگاه های هوشمند و رباتیک فروشگاه والمارت، حدود شش پا طول دارند و مجهز به 15 دوربین هستند و مدام در راهروها گشت می زنند و هشدارهایی را برای کارمندان در صورت لزوم ارسال می نمایند.

این ربات های جدید که توسط شرکت Bossa Nova Robotics Inc مستقر در سانفرانسیسکو طراحی شده است افزون بر گشت زنی اقدام به تمیز کردن کف زمین ، بارگیری کالاها و جمع آوری سفارشات به صورت آنلاین می پردازند. آنها بخشی از کوشش های مدیر اجرایی والمارت؛ داگ مک میلون برای کاهش هزینه ها ، بهبود عملکرد فروشگاه و کسب اعتبار به عنوان یک سیستم مبتکر فناوری در هنگام مبارزه با آمازون هستند. جان کرچلیوس ، رئیس ارشد نوآوری فروشگاه های والمارت ، در مصاحبه ای گفت: این اقدامات رباتیک چرخه فروش را تسریع می نماید.

وقتی والمارت اولین ربات بوسا نوا را در سال 2016 در فروشگاهی در پنسیلوانیا قرار داد ، با استقبال بالایی رو به رو شد. برای مثال بچه ها آن را در آغوش گرفتند و با آن سلفی می گرفتند. .کرچلیوس والمارت گفت که ربات ها در کل 50،000 مایل طی می نمایند ، یک میلیون راهرو و 500 میلیون محصول را اسکن می نمایند و فرایند فعالیت ما را تسریع می نمایند.

با این حال بسیاری از کارمندان این فروشگاه نگرانند که شغل خود را از دست ندهند. چرا که رباتها روز به روز پر تعداد تر می شوند. اما والمارت اخیرا ادعا نموده است که افزایش تعداد ربات های آن منجر به جذب مجدد کارمندان بیشتر شده است نه حذف شدن مشاغل.

منبع: انتخاب

به "خرده فروشی والمارت نیروی کار رباتیک خود را در 650 فروشگاه گسترش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرده فروشی والمارت نیروی کار رباتیک خود را در 650 فروشگاه گسترش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید