رضایی:اشتباهات مان زیاد بود، مرادی: دو دقیقه ها سخت گیرانه بود!

به گزارش وبلاگ لاوان، در دومین مسابقه از اولین روز دور رفت شانزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان امروز دوشنبه 28 مهرماه دو تیم تازه وارد در این رویداد، پرسپولیس بهبهان و کربنات سدیم فیروزآباد از گروه اول به مصاف هم رفتند که این دیدار نزدیک و زیبا با نتیجه 28 بر 27 به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید.

رضایی:اشتباهات مان زیاد بود، مرادی: دو دقیقه ها سخت گیرانه بود!

ناهید رضایی سرمربی پرسپولیس بهبهان پس از برد برابر تیم فیروزآباد گفت: بازی خیلی خوبی بود اما چون بازی نخست بود اشتباهات زیاد بود. خوشبختانه در اواخر مسابقه به خودشان آمدند و توانستند اختلاف را جبران کردند و پیروز شدند.

وی ادامه داد: از قبل به پیروزی فکر می کردم اما بازیکنانم جوان هستند و استرس باعث شد اوایل بازی کار سخت شود.

سارا مرادی سرمربی کربنات سدیم فیروز آباد نیز پس از اولین حضور تیمش در لیگ برتر و قبول شکست برابر تیم بهبهان گفت: هر دو تیم خوب بودند سرعتی و جنگنده بودند. دو تیم از لیگ دسته یک با هم بازی کرده بودند، اما پرسپولیس تغییرات عمده ای در لیگ برتر داشت و هر دو تیم جوان بودند.

وی افزود: حس می کنم یک سری دو دقیقه ها کمی ناعادلانه یا بهتر است بگویم سختگیرانه گرفته شدند. این را در مورد دو تیم می گویم که باعث شد تیم ما اُفت کند.

مرادی شرح داد: 90 درصد اعضای تیم ما از تیم جوانان ما هستند و این حتی یک امتیاز خوب برای فدراسیون است.

سرمربی تیم هندبال کربنات سدیم فیروزآباد در خاتمه خاطرنشان کرد: در کل بازی قابل قبولی مقابل تیم پرسپولیس داشتیم، ولی نتیجه قابل قبول و مطلوب نیست. باید ببینیم در بازی های بعدی چه اتفاقی می افتد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رضایی:اشتباهات مان زیاد بود، مرادی: دو دقیقه ها سخت گیرانه بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی:اشتباهات مان زیاد بود، مرادی: دو دقیقه ها سخت گیرانه بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید