زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

به گزارش وبلاگ لاوان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر تعداد محدودی از فارغ ­التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ­ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال 1401-1400 بدون آزمون پذیرش می­ کند.

زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

به گزارش وبلاگ لاوان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به منظور ارتقای کیفی دوره ­های دکتری و حمایت از استعدادهای درخشان و در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری و آیین­ نامه داخلی، تعداد محدودی از فارغ ­التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ­ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال 1401-1400 بدون آزمون پذیرش می­کند.

متقاضیان واجد شرایط باید در مقطع کارشناسی حداقل معدل 16، در مقطع کارشناسی ارشد حداقل معدل 17 (بدون احتساب نمره انتها نامه) و یا نمره حداقل 18 یا درجه عالی و بسیار خوب برای انتها نامه در مقطع کارشناسی ارشد را دارا باشند.

همچنین داشتن حداقل یکی از شرایط ذیل برای پذیرش مورد احتیاج است: یک مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نهایی شده بین المللی که نام متقاضی بعد از حذف نام استاد راهنما انتها نامه کارشناسی ارشد نفر اول باشد، یک ثبت اختراع با داوری و تایید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی، رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور، دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 98 در صورتی که جز رتبه های اول، دوم یا سوم باشند.

بنا بر اعلام دانشگاه امیرکبیر درخواست کلیه متقاضیان در اداره استعدادهای درخشان و المپیادها آنالیز و به متقاضیان واجد شرایط آیین نامه ایمیل و پیامک ارسال می شود و این متقاضیان بایستی مدارک مورد احتیاج که متعاقبا اعلام می شود را در تاریخ های اعلام شده ارسال کنند.

متقاضیان می توانند ثبت­ نام اینترنتی خود را در بازه زمانی 15 فروردین سال 1400 الی 15 اردیبهشت سال بعد به وسیله سایت اینترنتی http://pgrad.aut.ac.ir/3/applicant تکمیل کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید