سومین دوپینگی در ووشوی ایران؟

به گزارش وبلاگ لاوان، با توجه به صحبت های رئیس فدراسیون ووشوی ایران، به نظر می رسد که تست دوپینگ یک ووشوکار دیگر تیم ملی مثبت است.

سومین دوپینگی در ووشوی ایران؟

به گزارش وبلاگ لاوان، طی روزهای گذشته خبرهایی در خصوص مثبت اعلام شدن تست دوپینگ دو ووشوکار سنگین وزن تیم ملی ایران (حمیدرضا قلی پور و سید تعیین تقوی) منتشر شد که جو آرام ووشوی ایران را بهم ریخت، اما آخرین صحبت های رئیس جوان فدراسیون نشان می دهد که گویا باید منتظر اعلام مثبت بودن تست سومین ووشوکار تیم ملی هم بود.

مهدی صدیقی رئیس فدراسیون ووشوی ایران، در خصوص شایعه مثبت اعلام شدن تست دوپینگ یکی دیگر از ووشکاران تیم ملی، به رادیو ایران گفت: دوستان خبرهایی شنیده اند که چون دقیق از آن آگاه نیستند، سعی می نمایند به نوع دیگری اخبار را منتشر نمایند.

او اضافه کرد: در واقع یکی دیگر از ورزشکاران ما که در رقابت های جهانی 2019 حضور داشته است، تست دوپینگش گرفته شده و گویا در مرحله اول هم جواب تست مثبت بوده است، اما همچنان در حال آنالیز دقیق بوده و هیچ چیز قطعی نیست. باید منتظر جواب نهایی فدراسیون جهانی بود.

البته طبق شایعه های موجود، دوپینگ اعلام شده در خصوص یکی دیگر از ووشوکاران پر افتخار تیم ملی است که فعلا باید تا معین شدن این موضوع منتظر جواب نهایی فدراسیون جهانی بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سومین دوپینگی در ووشوی ایران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین دوپینگی در ووشوی ایران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید