محمدی راد: مسئولیت شکست برابر پیکان را می پذیرم

به گزارش وبلاگ لاوان، سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: به بازیکنانم پس از سرانجام ست نخست شرح دادم که قدرت واقعی پیکان این نیست.

محمدی راد: مسئولیت شکست برابر پیکان را می پذیرم

به گزارش وبلاگ لاوان، رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از قبول شکست سه بر یک برابر پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر والیبال درباره این بازی اظهار کرد: از پیش می دانستیم که مهمترین بازی نیم فصل ما برابر پیکان است و به خوبی آماده این بازی شده بودیم. به نظرم نتیجه ست نخست و آن اختلاف بیشتر از بحث فنی، احساسی بود و به بازیکنانم پس از خاتمه ست نخست شرح دادم که قدرت واقعی پیکان این نیست. بازیکنانم به جای اینکه بیشتر با تمرکز بازی نمایند با قدرتشان بازی کردند.

او اضافه نمود: در آغاز بازی توانستیم به خوبی حملات پیکان را مهار کنیم و دفاع روی تورمان نیز بسیار عالی شکل می گرفت اما در ست های بعدی تغییرات پیکان کمی ما را دچار سردرگمی کرد. باید اذعان کنم سرویس های هدفدار پیکان نیز مزید بر علت شد تا ما نتوانیم در حمله شرایط خوبی داشته باشیم به نظرم بعد از ست نخست شرایط کاملا برعکس شد. سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: نمایشی که از بازیکنانم در بازی های قبلی دیده بودم را در این بازی ندیدم و تیم ما به صورت تیمی خوب بازی نکرد. من مسئولیت این شکست را قبول می کنم چرا که در لحظاتی از بازی تاکتیک های مناسب را در زمان چرخش اتخاذ نکردم.

محمدی راد در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری ورامین را شانس اول قهرمانی می داند، گفت: تازه 10 هفته از لیگ گذشته است و زمان زیادی تا خاتمه رقابت ها باقی است. ما شانس داریم تا در بین چهار تیم مدعی قهرمانی باشیم. در حال حاضر شرایط تیم ها به گونه ای است که هر تیمی توان بردن حریفش را دارد و پیش بینی قهرمان سخت است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محمدی راد: مسئولیت شکست برابر پیکان را می پذیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی راد: مسئولیت شکست برابر پیکان را می پذیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید