هوانگ: همه ما اهمیت بازی با ایران را می دانیم

به گزارش وبلاگ لاوان، مهاجم تیم ملی کره جنوبی ابراز امیدواری کرد این تیم بعد از سال ها پیروز به شکست دادن ایران گردد.

هوانگ: همه ما اهمیت بازی با ایران را می دانیم

به گزارش وبلاگ لاوان و به نقل از یونهاپ، هوانگ هه چان مهاجم کره ای تیم ولورهمپتون بعدازظهر دوشنبه برای آغاز کمپ تمرینی وارد مرکز ملی فوتبال کره (NFC) در پاجو واقع در شمال سئول در استان گیونگی شد. کره جنوبی که پیش از این به جام جهانی صعود نموده بود، روز پنجشنبه در سئول با ایران و در ادامه در آخرین ملاقات مقدماتی خود در دبی با امارات متحده عربی ملاقات خواهد نمود تا مرحله نهایی انتخابی آسیا را به خاتمه برساند.

هر دو تیم ملی کره جنوبی و ایران به جام جهانی راه یافته اند و برای کسب مقام اول گروه A خواهند جنگید. هوانگ گفت که تمام کوشش کره ای ها این است که این تیم بتواند بعد از سال ها ایران را شکست دهد.

مهاجم ولورهمپتون گفت: هدف ما پیروزی در هر دو بازی به جای مانده است و می خواهیم در گروه اول شویم. کره جنوبی در حال حاضر 20 امتیازی است و با دو امتیاز کمتر پشت سر ایران است. همه ما در پی یک هدف مشترک هستیم و همه ما اهمیت این مسابقه را درک می کنیم. من مطمئن هستم که همه برای پیروزی به اینجا آمده اند.

آخرین برد کره جنوبی مقابل ایران به ژانویه 2011 برمی شود. در هفت بازی دو تیم از آن موقع، کره جنوبی سه تساوی و چهار شکست را تجربه نموده است. آخرین ملاقات آن ها در اکتبر گذشته در تهران با تساوی 1-1 به خاتمه رسید.

هوانگ در ادامه سخنان خود گفت: ما آن مسابقه را خیلی خوب انجام دادیم و فرصت های خوبی داشتیم اما از اینکه در آن بازی پیروز نشدیم ناامید شدیم. از آنجایی که ما مقابل طرفداران خانگی خود بازی خواهیم کرد، می توانیم با انگیزه طرفداران به برد برسیم.

او در خاتمه گفت: در بعضی از مسابقات قبلی، ما چند بازیکن را از دست دادیم و تیم کاملی نداشتیم اما همواره بازیکنانی داریم که آماده اند تا قدم به زمین بگذارند و به تیم یاری نمایند. مهم نیست که چه کسی در زمین بازی کند، ما تیمی نیستیم که بازی ها را فقط به خاطر اینکه چند بازیکن نداشته باشیم، ببازیم. همه بازیکنان کره قابلیت های زیادی دارند و تمام 25 بازیکن مثل یک تیم هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هوانگ: همه ما اهمیت بازی با ایران را می دانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوانگ: همه ما اهمیت بازی با ایران را می دانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید