مشتریان از پژو 207i دو رنگ استقبال نکردند ، خودروی جایگزین چیست؟

به گزارش وبلاگ لاوان، سال هاست که تنوع سبد محصولات شرکت های خودروسازی نظیر ایران خودرو منحصر به انواع پژو و چند نمونه دیگر مثل تندر 90 و تارا است و خودروی دیگری عملا فراوری نمی گردد. با این حال این شرکت مدتی پیش اقدام به عرضه پژو 207 آی با دو رنگ کرد، ولی به نظر می رسد این پروژه شکست خورده است.

مشتریان از پژو 207i دو رنگ استقبال نکردند ، خودروی جایگزین چیست؟

به گزارش وبلاگ لاوان به نقل از گجت نیوز، سال هاست که تنوع سبد محصولات شرکت های خودروسازی نظیر ایران خودرو منحصر به انواع پژو و چند نمونه دیگر مثل تندر 90 و تارا است و خودروی دیگری عملا فراوری نمی گردد. با این حال آبی پوشان جاده مخصوص مدتی پیش اقدام به عرضه پژو 207 آی با دو رنگ کردند، ولی به نظر می رسد این پروژه شکست خورده است.

عدم استقبال از پژو 207i دو رنگ

زمزمه هایی به گوش می رسد حاکی از این که ایران خودرو در پروژه پژو 207i پیروز نشده رضایت مشتریان را جلب کند و حالا درصدد است عرضه آن را متوقف سازد. در صورتی که فراوری این خودرو با دو رنگ متوقف گردد، نسخه 6 سرعته اتوماتیک آن با کلاس بدنه B و رنگ معمولی و سقف پانوراما به بازار فرستاده خواهد شد. می توانید با مشخصات پژو 207 اتوماتیک دو رنگ در ادامه آشنا شوید.

بعلاوه بعضی منابع ادعا نموده اند در صورت توقف فراوری و عرضه پژو 207i دو رنگ، این هاچ بک مجذوب کننده با ترکیب رنگ دیگری راهی بازار می گردد، ولی همچنان همه چیز در هاله ای از ابهام است. این خودرو که پسوند MC به همراه خود دارد مجهز به یک پیشرانه TU5 شده و نیروی محرکه خود را به وسیله یک گیربکس 6 سرعته اتومات به محور جلو منتقل می نماید.

در حال حاضر قیمت کارخانه این خودروی هاچ بک دو رنگ حدود 318 میلیون تومان است و چون بازار آزاد از این خودرو استقبال زیادی به عمل نیاورده، قیمت آن در خارج از کارخانه کمتر از 500 میلیون تومان بوده است؛ مقایسه کنید با نسخه پژو 207 آی اتوماتیک مدل 1400 که هم اکنون قیمت بیشتری دارد.

ترکیب رنگی که آبی پوشان برای این هاچ بک در نظر گرفته اند مورد پسند مشتریان قرار نگرفته و از این به بعد چنین دیزاین و طراحی متوقف خواهد شد. پیشرانه ای که روی این خودروی دو رنگ تعبیه شده 1.6 لیتری تنفس طبیعی است که مجهز به تکنولوژی VVT است و می تواند حداکثر 113 اسب بخار قدرت و 144 نیوتن متر گشتاور فراوری کند.

از دیگر تجهیزات فنی که روی پژو 207i دو رنگ MC وجود دارد می توان به دینام متغیر، پمپ روغن مغیر و کوئل مجزا اشاره نمود. بعلاوه گیربکس اتومات این هاچ بک مجذوب کننده به وسیله شرکت DAE ساخته شده است. یکی از برنامه های ایران خودرو ارتقای مشخصات فنی و تجهیزات پژو 207 آی بوده که در حال حاضر فقط قوای محرکه آن به بهره برداری رسیده است. به نظر می رسد در آینده ای نزدیک این خودرو با پیشرانه TU5 پلاس وارد بازار گردد و امکانات رفاهی نظیر سنسور باران، سنسور نور ، سنسور باد تایرها و دنده پشت فرمان داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مشتریان از پژو 207i دو رنگ استقبال نکردند ، خودروی جایگزین چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشتریان از پژو 207i دو رنگ استقبال نکردند ، خودروی جایگزین چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید