پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 2 شهریورماه 1401

به گزارش وبلاگ لاوان، امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و دو درجه به مرور و در طول روز به سی و دو درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 2 شهریورماه 1401

به گزارش وبلاگ لاوان؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران آفتابی خواهد بود.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 33 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (2 شهریورماه) آفتابی با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 31 درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه (3 شهریورماه) آفتابی با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 31 درجه سانتیگراد و برای روز آدینه (4 شهریورماه) آفتابی با حداقل دمای 22 درجه و با حداکثر دمای 31 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شرایط آلودگی هوای تهران؛ تداوم کیفیت مطلوب صبحگاهی هوای تهران

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای مرکز هم اکنون (اول شهریورماه) در شرایط قابل قبول واقع شده است.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 91 وکیفیت هوا در شرایط قابل قبول است.

آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ازن با میانگین 111 است و کیفیت هوای مرکز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس واقع شده است.

غلظت آلاینده ها از ساعت 15 تا 19 دوشنبه (31 مردادماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس نهاده شده بود، اما دوباره در ساعت 20 کاهش یافت و با رسیدن به عدد 86 در شرایطی قابل قبول نهاده شد. این شرایط تا به امروز ادامه داشته است.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور برای چند روز آینده

بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از عصر امروز برای بیشتر نقاط کشور بخصوص تهران افزایش ابر به همراه رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می گردد.

چهارشنبه تا آدینه وزش باد شدید در نوار شرقی ادامه داشته و فقط در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر گاهی رگبار پراکنده رخ می دهد و در سایر منطقه ها کشور جوی آرام و پایدار حاکم است.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 2 شهریورماه 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 2 شهریورماه 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید