کلوپ: شانس رئال مادرید برای قهرمانی بیشتر است

به گزارش وبلاگ لاوان، لیورپول شنبه شب برای سومین مرتبه در دوران یورگن کلوپ در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهد بود و این مرتبه هم مقابل رئال مادرید قرار می گیرد.

کلوپ: شانس رئال مادرید برای قهرمانی بیشتر است

یورگن گلوپ سرمربی آلمانی لیورپول در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حساس گفت: نمی دانم در صورت فتح جام چه احساسی خواهم داشت. بعد از بازی این سؤال را بپرسید. می خواهیم مبارزه ای واقعی داشته باشیم. در شرایط خوبی هستیم و برای فینال آماده شده ایم. فینال سال 2018 مقابل رئال مهم است، ولی برای ما فینال 2019 مهم تر بود.

کلوپ در مورد حرف های صلاح درباره انتقام گیری از رئال هم گفت: کسی نباید نگران صلاح باشد، همه آن روز شکست خوردیم و صلاح زود مصدوم شد. او حالا شرایط خیلی خوبی دارد. هر بازیکنی با مسائل مختلفی انگیزه می گیرد. همه ما آن بازی را یادمان هست و این مختص به صلاح نیست. آن شب حتی لوریس کاریوس ضربه مغزی شد و این موضوع در ادامه تعیین شد. با این حال کسی درباره این موضوع صحبت نمی کند. آن شب شرایط خیلی به ضرر ما بود و نتوانستیم واکنشی نشان بدهیم.

کلوپ درباره ورزشگاه میزبان یعنی استادوفرانس هم گفت: چمن تغییر کرده و این خبر بسیار خوبی برای هیچ کدام از دو تیم نیست. نمی دانم دقیقاً این اتفاق چقدر خوب یا بد است، ولی بعداً تعیین خواهد شد. شاید هم خوب باشد. امیدوارم کسی تصور نکند من ناله می کنم.

کلوپ درباره درخشش سادیو مانه و احتمال بردن توپ طلا از طریق او هم گفت: وقتی به قهرمانی ها نگاه کنیم احتمالاً پاسخ مثبت است. شما یا مسی و رونالدو هستید یا قهرمان فینال لیگ قهرمانان اروپا! بله، قهرمانی شانس مانه را افزایش می دهد.

سرمربی آلمانی درباره شانس قهرمانی لیورپول هم بیان کرد: سؤال آسانی نیست و جواب راحتی هم ندارم. نمی دانم، اگر به نحوه بازگشت های رئال نگاه کنید به نظرم بخت اول قهرمانی هستند. اما من می خواهم تیمم خودش را نشان بدهد.

منبع: فرارو

به "کلوپ: شانس رئال مادرید برای قهرمانی بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: شانس رئال مادرید برای قهرمانی بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید