اضافه شدن ویژگی های ویرایشی جدید به نرم افزار Google Photos

به گزارش وبلاگ لاوان، گوگل ویژگی های ویرایشی جدیدی را به نرم افزار مخصوص عکس سیستم عامل اندروید اضافه نمود.

اضافه شدن ویژگی های ویرایشی جدید به نرم افزار Google Photos

به گزارش خبرنگار ، شرکت گوگل برای ارتقاء توانمندی های نرم افزار مخصوص عکس این شرکت ویژگی های ویرایشی جدیدی را به آن اضافه کرد. غول فناوری آمریکایی آمریکایی بدون اطلاع رسانی قبلی و در سکوت رسانه ای قابلیت های جدید را به Google Photos اضافه کرد و به نظر می رسد با این کار قصد غافلگیر کردن کاربران خود را داشت.

شناسایی و معرفی سایت های کند توسط مرورگر کروم

گوگل فوتوز جدید امکانات ویرایشی از قبیل ترسیم، برجسته سازی و اضافه کردن متن را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند بسیار بهتر و بیشتر از گذشته بدون نیاز به اپلیکیشن های جانبی به عکس های خود را ویرایش کنند. Goolge Photos نرم افزار مخصوص عکس و ویدئو در سیستم عامل اندروید است و میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کند.

هرکدام از ویژگی های برجسته سازی، ترسیم و اضافه کردن متن در سرویس عکس گوگل دارای توانایی های خاصی است و خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می دهد. به عنوان مثال کاربران می توانند یکی از تصاویر موجود در گوشی و یا تبلت هوشمند خود را انتخاب کرده و پس از آن عکس مورد نظر را به قطعاتی جداگانه تقسیم کرده و هر کدام از آن ها را به صورت جداگانه ویرایش کنند.

یکی از مهم تریم دلایلی که به ویرایش هوشمندانه تر و دقیق تر از گذشته در گوگل فوتوز کمک می کند، تجهیز این نرم افزار به هوش مصنوعی است. با وجود اینکه در گذشته صحبت هایی از ارائه Goolge Photos برای کاربران سیستم عامل iOS نیز بیان شده بود ولی فعلا جدیدترین نسخه این نرم افزار تنها برای کاربران اندروید عرضه شده است.

گوگل خدمات جدید Goolge Photos را به صورت مرحله ای در اختیار کاربران قرار می دهد و از همین رو از همه کاربران سیستم عامل اندروید خواسته است با صبوری در انتظاری خدمات ویرایشی برتر باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اضافه شدن ویژگی های ویرایشی جدید به نرم افزار Google Photos" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اضافه شدن ویژگی های ویرایشی جدید به نرم افزار Google Photos"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید