تماشای ایران در نصف دنیا، اولین نمایشگاه ملی تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری

به گزارش وبلاگ لاوان، خبرنگاران : نمایشگاه تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری در نصف دنیا ،شهر گنبدهای فیروزه ای و قطب گردشگری و صنایع دستی ایران برپا می گردد.

تماشای ایران در نصف دنیا، اولین نمایشگاه ملی تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری

به گزارش وبلاگ لاوان ، دوازد همین نمایشگاه گردشگری، صنایع دستی و هتل داری اصفهان در تاریخ هفتم تا یازدهم مهرماه 1401 در محل نمایشگاه اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن دشت برگزار می گردد.

در این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر 5600 متر مربع و با حضور 31 استان کشور برپا شده است، 185 شرکت و انجمن فعال در حوزه های مختلف از جمله صنایع دستی و گردشگری، آژانس های مسافرتی، شرکت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری، بوم گردی ها، شهرداری استان ها و بیمارستان های فعال شهر اصفهان در حوزه گردشگری سلامت و جامعه هتلداران حضور دارند.

با توجه به شعار هفته گردشگری سال 1401 که از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رویش اندیشه های نو در گردشگری ایران عنوان شده است و در جهت برگزاری نشست ها و میزگردهای تخصصی در حاشیه این نمایشگاه و با هماهنگی سایر نهادهای مربوط به گردشگری امکان برپایی برنامه های جنبی مختلف در راستای غنی کردن نمایشگاه برنامه ریزی شده است.

از جمله این برنامه ها می توان به نشست تخصصی گردشگری خوراک ایران، اولین جشنواره گز اصفهان، برگزاری مسابقات چوگان، برگزاری نشست تخصصی گردشگری سلامت، نشست میز ملی صادرات صنایع دستی کشور و نشست هیات رییسه جامعه هتلداران اشاره نمود.

علاقه مندان به بازدید رویدادهای نمایشگاهی می توانند در تاریخ هفتم تا یازدهم مهرماه در ساعت 11 الی 20 به محل برگزاری نمایشگاه اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن دشت مراجعه نمایند.

منبع: توریسم آنلاین

به "تماشای ایران در نصف دنیا، اولین نمایشگاه ملی تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشای ایران در نصف دنیا، اولین نمایشگاه ملی تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید