جوکار: آقای سوپرمنِ کشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند

به گزارش وبلاگ لاوان، مسعود مصطفی جوکار قهرمان کشتی کشور درباره شرایط کنونی خود گفت: در حال حاضر خانه کشتی خود را در ملایر اجاره کرده که بتوانم در آنجا برای مردم شهر خود خدمتی را انجام دهم. آکادمی گل گهر سیرجان با یک مبلغ بسیار خوبی به من پیشنهاد داد ولی نپذیرفتم تا به شهر خود خدمت کنم. چیزی که خواهان آن هستم، متاسفانه برای من فراهم نیست. حتی آب و برق و گاز خانه کشتی که به نام خودم است و با آن در مزایده شرکت کردم هم وصل نیست. مسائل متعددی را داریم. حدودا 10 سال در کنار کشتی گیران ملی پوش بودم.

جوکار: آقای سوپرمنِ کشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند

وی اضافه کرد: میثم برادرم تهران است و به صورت شبانه روزی کار می کند. اهل نمایش دادن نیستیم مانند یکسری ها که می گویند بروید و فلان کار را انجام دهید تا فردا شما را به تیم ملی ببریم. میثم دو سالن را اجاره کرده است. ما زحمت زیادی را برای کشتی کشور کشیدیم. شاید خیلی بیشتر از استان همدان حق من مسعود مصطفی جوکار بود. ولی خیلی ها آمدند و 4 مدال با لابی گری کسب کرده و موارد مختلفی را به دست آوردند.

نایب قهرمان المپیک 2004 آتن اظهار داشت: الان جایی برای شایسته سالاری وجود ندارد. چقدر من در ارتش های جهان سختی کشیدم چرا که قول و قرارهایی بود. آقای سوپرمن کشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند. ولی در ذات من نیست. این را نمی پسندم. من را پس از مسابقات ارتش های جهان به سمت خانه روانه کردند.

جوکار در گفتگویی تلفنی با برنامه جهان ورزش (کشتی)، گفت: در ملایر شهری که 2 قهرمان المپیک، قهرمانان المپیک آسیایی مختلف، قهرمان ناشنوایان جهان را دارد. حدود 50 الی 60 شاگرد در باشگاه تختی ملایر دارم. در پی این هستم تا خانه کشتی خود را در این شهر راه اندازی کنم.

مسعود مصطفی جوکار با اشاره به وضع کشتی همدان شرح داد: سال گذشته با آقای دبیر صحبت کردیم و کسی که سکان داری کشتی استان را به دست گرفته فرد صادقی نیست. یک مدت دوره مدیریتی داشت و از تمامی پست های مدیریتی او را برکنار کردند. من آقای دبیر گفتم که می خواهیم کشتی همدان رو به جلو حرکت کند ولی او هم فقط شعار می دهد. شش ماه اول که به حرف ما گوش کرد و اردو برگزار کردیم ثمره آن پرورش فردی همچون خدابنده لو و دانیال شریعتی نیا شد. ولی پس از آن مجدد کشتی همدان رو به عقب برگشت. عملا کشتی همدان به حال خود رها شده است. شرایط کشتی استان ما واقعا تاسف بار است.

جوکار در خاتمه ضمن بیان عملکرد ضعیف هیات استان گفت: باید از رییس فدراسیون بخواهیم که چرا یک رییس هیاتی که آمده و نتیجه ضعیفی می گیرد را کنار گذاشته ولی در استان دیگر همچون همدان مجدد به او پست می دهند؟ با این نتایج تاسف بار با چه کسی لجبازی می کنید؟ چرا به بچه های مردم ظلم می کنید؟ که با لابی گری این فرد، جا به جا نشود؟ ما کنار کشتی هستیم و مدیریت نمی کنیم و دغدغه ما بچه ها و مسائل فنی این رشته است. با این کاری که فدراسیون پیش گرفته و گوش شنوایی ندارد فکر می کنم کشتی رها شده است.

منبع: فرارو

به "جوکار: آقای سوپرمنِ کشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوکار: آقای سوپرمنِ کشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید