ربات گارسونی که آواز هم می خواند!

به گزارش وبلاگ لاوان، Bella یک ربات گارسون است که برای تحویل غذا و آواز خواندن طراحی شده است. این ربات با ارائه خلاقانه غذا به افراد حاضر در سالن بولینگ کلیرواتر فلوریدا، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

ربات گارسونی که آواز هم می خواند!

به گزارش وبلاگ لاوان، مگان برودی مدیر کل این سالن بولینگ می گوید: ما به تازگی بلا را خریداری نموده ایم. او فوق العاده است. بلا علاوه بر تحویل غذا به مشتریان، با خواندن تولدت مبارک تجربه فوق العاده سرگرم نماینده برای مشتریان به ارمغان می آورد. بچه ها علاقه زیادی به این ربات و تعامل با او نشان می دهند. یکی از این بچه ها می گوید: من دوست دارم به جای انسان ها، این ربات غذا را به ما تحویل دهد.

این ربات علاوه بر تحویل غذا به مشتریان، آن ها را به سمت سالن بولینگ راهنمایی می نماید و حتی می تواند برای برگزاری جشن نیز برنامه ریزی گردد. برودی می گوید: جنبه تجاری این ربات برای کافه ما عالی به نظر می رسد. ما در این سالن فقط دو آشپز داریم. آن ها آشپزی می نمایند و ربات بلا غذا را به مشتریان تحویل می دهد. این ربات با رساندن غذا و نوشیدنی به خطوط بولینگ باعث تسکین کارکنان می گردد.

حالت تولدت مبارک را می توان با یک استفاده از یک برنامه ساده، برنامه ریزی کرد. بلا هنگام خوش آمدگویی به فردی که تولدش است، آهنگ جشن را می خواند و نوشیدنی ها را به او تحویل می دهد. یکی از کارکنان این سالن می گوید: بسیاری از مردم بلا را دوست دارند و شاید فقط به علت اینکه او را ببینند، هر روز به اینجا می آیند و پیتزا می خرند!

منبع: foxbusiness

منبع: فرارو

به "ربات گارسونی که آواز هم می خواند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربات گارسونی که آواز هم می خواند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید