سعیدی: پرداخت بودجه به فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته است، تیم امید روند رو به رشدی دارد

به گزارش وبلاگ لاوان، سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک گفت: تیم فوتبال امید در قطر بازی محبت آمیز خوبی با استرالیا داشت و روند این تیم رو به رشد است.

سعیدی: پرداخت بودجه به فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته است، تیم امید روند رو به رشدی دارد

کیکاووس سعیدی، سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ لاوان گفت: چهل و هشتمین جلسه هیئت اجرایی کمیته در روز سه شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد. قرار است در این جلسه علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا در ارتباط با شرایط کسب سهمیه رشته های خود شرحاتی را ارائه کنند.

وی تاکید کرد: در دوحه قطر و در جریان بازی محبت آمیز تیم امید با استرالیا، بازدیدی از اردوی تیم داشتیم. با استیلی، سرمربی تیم فوتبال امید صحبت کردم، روحیه تیم بالا بود و در تلاشند تا تیم به المپیک برود. نتیجه خوبی هم در این دیدار کسب شد و روند تیم امید رو به رشد است.

سعیدی شرح داد: پرداخت بودجه برای فوتبال در دستور کار است و مصوبه هیئت اجرایی دارد و در زمان مناسب به فدراسیون فوتبال پرداخت خواهد شد. 35 فدراسیون اعلام حساب جدید کردند و اکثر فدراسیون ها حساب خود را باز کردند و پرداخت ها اجرا شده است. سایر فدراسیون ها به محض اعلام شماره حساب بانک مرکزی، به آنها واریزی خواهیم داشت. در تلاشیم که 10 درصد باقی مانده بودجه فدراسیون ها را هرچه زودتر پرداخت کنیم، تا واریزی به فدراسیون ها 100درصد شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سعیدی: پرداخت بودجه به فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته است، تیم امید روند رو به رشدی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: پرداخت بودجه به فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته است، تیم امید روند رو به رشدی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید