لباس مجلسی مناسب خانم های چاق

به گزارش وبلاگ لاوان، استفاده از رنگ های تیره یک نکته بسیار هوشمندانه برای مدل لباس مجلسی خانم های چاق است. زیرا رنگ های تیره اندام را جمع و جورتر نشان می دهند.

لباس مجلسی مناسب خانم های چاق

تا به حال شده به دنبال یک مدل لباس مجلسی بسیار شیک و زیبا باشید که بتوانید مسائل اندام خود را با آن پنهان کنید؟! معمولا افراد چاق به دنبال مدل هایی هستند که بتوانند اندام خود را لاغرتر نشان دهند. پس اگر جز دسته افرادی هستید که به دنبال مدل های جدید و زیبای لباس مجلسی خانم های چاق هستید، این مطلب وبلاگ لاوان را از دست ندهید.

لباس مجلسی مناسب خانم های چاق

افرادی که اندام چاقی دارند، فرم بدنشان به دو دسته سیب شکل و گلابی شکل تقسیم می شوند.

فرم اندام سیب: افرادی که فرم بدن سیب دارند معمولا شانه هایی گرد، بالاتنه درشت، سینه های بزرگ و دور کمر و باسن پهنی دارند، در نتیجه مدل لباس های خمره ای برای لباس مجلسی این افراد مناسب است. علاوه بر این بهتر است از مدل یقه هفت و یا دکلته بیشتر استفاده کنند. اگر بازوهای پهنی نیز دارند لباس مجلسی آستین دار بپوشند و از پوشیدن لباس هایی با طرح های شلوغ و بسیار جذب خودداری کنند. قد دامن مناسب برای این دسته افراد نیز تا بالای زانو است. اما اگر به لباس های مجلسی بلند علاقه دارید، مدل لباس خمره ای و کلوش می تواند مناسب باشد زیرا تناسب کامل میان دو تنه را برقرار می کند.

فرم اندام گلابی: اکثرا شانه هایی کم عرض، سینه هایی متعادل، کمر و باسن پهن و همچنین ران های درشت دارند. مدل لباس مجلسی برای افراد چاق با فرم بدن گلابی می تواند مدل فون باشد تا اندامشان یکدست جلوه کند. علاوه بر این انواع یقه دکلته، یقه مربعی و قایقی نیز می تواند ظاهر این افراد زیباتر جلوه دهد. یک پیشنهاد برای لباس مجلسی خانم های چاق با چنین فرم بدنی می تواند لباس هایی باشد که برش های قرینه در دوخت آن دارد زیرا برش قرینه توجه بیشتری را جذب میکند و اندام را نیز زیباتر نشان می دهد.

نکات مهم لباس مجلسی خانم های چاق

  • استفاده از رنگ های تیره یک نکته بسیار هوشمندانه برای مدل لباس مجلسی خانم های چاق است. زیرا رنگ های تیره اندام را جمع و جورتر نشان می دهند.
  • اگر پایین تنه چاقی دارید و می خواهید کمتر به چشم بیاید خط کمر خود را بالا از حد معمول بگیرید تا کمر باریک تر به نظر برسد.
  • اگر بالاتنه درشتی دارید و به دنبال یک لباس مجلسی مناسب هستید، از مدل یقه هفت بیشتر استفاده کنید.
  • مدل دکلته برای افرادی که فرم اندام سیب دارند، می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا بالاتنه را کوچکتر جلوه می دهد.
  • اگر پیراهن تان کوتاه است و ساق پای درشتی دارید، از کفش های پاشنه دار لژدار استفاده کنید تا پاها را کشیده تر و لاغرتر جلوه دهد.
  • هرچه پارچه بافت لطیف و نازک تری داشته باشد، اندام را لاغرتر نشان می دهد.
  • پیراهن مجلسی یقه گرد با آستین های سه ربع و یا یقه قایقی باز با آستین می تواند یک ست مناسب برای خانم های چاق باشد.
  • استفاده از دو طرح پارچه با رنگ های متضاد و ایجاد یک خط فرضی برای پایین تنه نیز می تواند اندام را لاغرتر نشان دهد.
  • پارچه پلیسه نیز که این روزها بسیار مد شده است برای افراد چاق بسیار مناسب است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروس را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "لباس مجلسی مناسب خانم های چاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس مجلسی مناسب خانم های چاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید