پیراهن بلند را با چه کفشی ست کنید تا استایل شیکی داشته باشید؟

به گزارش وبلاگ لاوان، انتخاب کفش برای پیراهن بلند بسیار چالش برانگیز است. شما با پیراهن بلند خود چه کفشی می پوشید؟ صندل؟ کفش پاشنه بلند نوک باریک یا کفش تخت؟ پیدا کردن کفش مناسب برای پوشیدن با پیراهن بلند کار دشواری است اما نگران نباشید زیرا در این مطلب ما به صورت کامل نحوه انجام این کار را شرح داده ایم.

پیراهن بلند را با چه کفشی ست کنید تا استایل شیکی داشته باشید؟

در این مطلب برترین کفش هایی که می توانید با پیراهن بلند در فصل ها و موقعیت های مختلف بپوشید را معرفی نموده ایم. بعلاوه مثال هایی شیک و مدرن از چگونگی استفاده از آن ها در استایل را هم آورده ایم.

بنابراین فرقی نمی نماید که در پی استایل غیررسمی یا رسمی با پیراهن بلند هستید ما برای هر دو مدل راهنماهای مختلف را ارائه نموده ایم. با مجله وبلاگ لاوان همراه باشید.

با پیراهن بلند چه کفشی بپوشیم؟

هنگام انتخاب کفش برای پیراهن بلند در پی مدل کلاسیکی باشید که پاشنه دار باشد یا مدل غیررسمی ای مانند کفش تخت باله را انتخاب کنید. در ادامه چند مورد از برترین کفش های مناسب پوشیدن به همراه پیراهن بلند آورده شده اند:

  • کفش پاشنه بلند یا پاشنه بلند نوک باریک؛ کفش های پاشنه بلند می توانند پاها را کشیده تر نشان دهند و باعث شوند فرد قد بلندتر به نظر برسد.
  • بوت؛ بوت های مچی، بوت های بلند تا زانو یا بوت های کمبات همگی با پیراهن بلند ظاهر خوبی را ایجاد می نمایند به ویژه اگر در فصل های سردتر سال استفاده شوند.
  • کفش کتانی یا کفش تخت باله؛ در صورتی که در پی راحتی هستید یا زمان بسیار زیادی پایتان در کفش قرار گرفته است هر دوی این کفش ها انتخاب های خوبی هستند.
  • صندل ؛ صندل های تخت یا پاشنه دار در فصل تابستان ظاهر بسیار زیبایی را به همراه پیراهن بلند ایجاد می نمایند.
  • کفش های لژدار؛ کفش های لژدار یکی دیگر از کفش های مناسب برای فصل تابستان و مراسم های عروسی به شمار می روند.

کدام مدل بوت ها با پیراهن بلند به خوبی ست می شوند؟

بسیاری از مدل های بوت مانند بوت های مچی، بوت های بلند تا زانو، بوت های کمبات و کابوی می توانند به همراه پیراهن بلند پوشیده شوند. نکته کلیدی پیدا کردن کفش مناسبی است که مکمل مدل لباس و موقعیت باشد.

در ماه های پاییز و زمستان بوت ها یک انتخاب عالی برای ست شدن به همراه پیراهن بلند به شمار می روند. زیرا پاها و قسمت پایینی آن ها را گرم نگه داشته و در عین حال ظاهر شیکی را ایجاد می نمایند. در ادامه چند استایلی که نشان می دهند دقیقا چگونه می توانید بوت را با پیراهن بلند ست کنید آورده شده اند.

بوت مچی

در صورتی که در پی یک استایل مدرن و امروزی هستید بوت های مچی یکی از انتخاب های عالی برای ست شدن با پیراهن بلند هستند زیرا در عین حال که استایل شیک و راحتی ایجاد می نمایند بسیار متفاوت و منحصربه فرد هستند.

هنگام انتخاب برترین بوت مچی در پی مدلی باشید که مکمل پیراهنتان باشد به عنوان مثال اگر می خواهید پیراهن ماکسی لخت بپوشید آن را با بوت مچی نوک باریک ست کنید. در صورتی که می خواهید استایل تان کلاسیک تر باشد سعی کنید از بوت چلسی پاشنه دار مشکی بهره ببرید.

و در صورتی که می خواهید استایل برجسته ای داشته باشید در پی یک رنگ یا طرح برجسته مانند طرح پلنگی یا پوست ماری باشید که با پیراهن ماکسی مشکی بسیار زیبا به نظر می رسد.

بوت بلند تا زانو

بوت های بلند تا زانو هنگام پوشیده شدن زیر یک پیراهن بلند بسیار زیبا به نظر می رسند. این بوت ها نه تنها گرما و پوشش بسیاری را فراهم می نمایند بلکه زیبایی خاصی را هم به استایل می افزایند. علاوه بر این این بوت ها را می توان برای هر موقعیت به صورت رسمی یا غیررسمی به کار گرفت. هنگام ست کردن بوت پاشنه بلند با پیراهن بلند انتخاب ارتفاع مناسب پاشنه اهمیت بسیار زیادی دارد.

به عنوان مثال در صورتی که یک پیراهن ماکسی لخت بپوشید کفش های تخت یا دارای پاشنه کوتاه باعث می شوند پیراهن به خوبی روی تن بایستد. البته در صورتی که پیراهن تنگ تر یا متناسب تری می پوشید کفش های دارای پاشنه بلندتر به قدبلندتر نشان داده شدنتان یاری می نمایند.

هر مدلی که انتخاب کنید در هر حال بوت های بلند تا زانو استایلتان را ارتقا می دهند.

  • چگونه بوت بلند را استایل کنید تا ظاهری شیک و چشمگیر داشته باشید؟

کدام مدل کفش های پاشنه بلند با پیراهن بلند به خوبی ست می شوند؟

کفش های پاشنه بلند روشی عالی برای بهبود استایل پیراهن بلند و افزایش درخشش آن هستند. شما می توانید برای پیراهن بلند خود کفش پاشنه بلند نوک باریک، صندل پاشنه بلند یا کفش پاشنه بلند پاشنه پهن انتخاب کنید. هنگام انتخاب برترین کفش برای پیراهن بلند نکته بسیار مهم این است که استایل کلی ای که می خواهید به آن برسید را در نظر داشته باشید.

برای موقعیت های رسمی تر در پی یک کفش پاشنه بلند نوک باریک براق و برای موقعیت های غیررسمی تر از کفش لژدار یا صندل های پاشنه کوتاه بهره ببرید. در ادامه چند نمونه را معرفی نموده ایم:

کفش پاشنه بلند کلاسیک

کفش های پاشنه بلندی که هم رنگ پیراهن بلند باشند استایل کلاسیک و شیکی ایجاد می نمایند. این کفش ها هیچگاه دمده نمی شوند. ترکیب کفش پاشنه بلند سفید با پیراهن بلند سفید استایل تک رنگ بسیار زیبایی را ایجاد می نمایند.

کفش پاشنه بلند بنددار

در صورتی که در پی جذابیت و اعتماد به نفس بیشتر در استایل خود هستید از کفش های پاشنه بلند بنددار در استایل خود بهره ببرید. فرقی نمی نماید که چه استایلی داشته باشید یک جفت کفش پاشنه بلند با پیراهن بلند ظاهر بسیار زیبایی را ایجاد می نماید.

  • 9 کفش مناسب برای ست کردن با دامن ماکسی

برترین کفش های برای پوشیدن به همراه پیراهن بلند در مراسم عروسی

پیراهن ماکسی یک انتخاب عالی برای مراسم عروسی است و هنگام انتخاب کفش مناسب آن باید چند نکته را در نظر داشته باشید. همواره بلندی پیراهن را در نظر داشته باشید. یک جفت صندل بنددار یا کفش میول پاشنه بلند یک انتخاب عالی به شمار می روند اما در صورتی که بلندی آن ها تا زیر زانو یا میانه ساق پا باشد. در صورتی که بلندی پیراهنتان تا روی زمین می رسد سعی کنید از کفشی که پاشنه دار است بهره ببرید تا پیراهن تان روی زمین کشیده نگردد. در ادامه چند کفش مناسب برای پوشیدن به همراه پیراهن بلند در مراسم های عروسی معرفی نموده ایم.

صندل های پاشنه بلند

صندل های پاشنه بلند یکی از انتخاب های عالی برای ست شدن به همراه پیراهن بلند در مراسم های عروسی فصل تابستان هستند. این صندل ها با پیراهن هایی که آستین های یکطرفه دارند استایل بسیار شیکی را ایجاد می نمایند. این استایل بسیار شیک و زیبا است و هیچگاه دمده نمی گردد.

کفش های پاشنه بلند نوک باریک کلاسیک

برای داشتن استایل رسمی تر پیراهن بلند خود را با یک جفت کفش پاشنه بلند نوک باریک کلاسیک ست کنید. در صورتی که مراسم عروسی ای که در آن شرکت می کنید خیلی رسمی باشد این کفش ها انتخاب های بسیار مناسبی به شمار می روند. یک پیراهن بلند آستین بلند با کفش پاشنه بلند نوک باریک مشکی یک گزینه عالی برای رویدادهای رسمی و مراسم های عروسی فصل زمستان است.

کفش پاشنه سه سانت

در صورتی که در پی کفش های پاشنه بلند راحت هستید کفش های پاشنه سه سانت انتخاب مناسبی هستند. این کفش به ویژه برای هنگامی که در مراسم عروسی ای که خیلی طولانی است یا زمانی که می دانید زمانی طولانی قرار است سر پا بایستید مناسب است. این کفش ها هم زیبایی و درخشش را به استایل اضافه می نمایند اما راحت تر هستند.

  • برای انتخاب برترین پیراهن قرمز زنانه چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

آیا می توان با پیراهن های بلند کفش لژدار پوشید؟

در صورتی که در پی کفش کاربردی و شیکی برای پوشیدن به همراه پیراهن بلند هستید کفش های لژدار گزینه مناسبی هستند. کفش های لژدار پاها را در طول روز محافظت نموده و پایدار نگه می دارند. بعلاوه بدون ایجاد احساس رسمیت بیش از حد کمی بلندی به استایل اضافه می نمایند. فقط اطمینان حاصل کنید که کفشتان به رنگ خنثی بوده یا جنس آن به گونه ای باشد که مکمل پیراهن تان باشد.

برترین کفش های تخت برای پوشیدن به همراه پیراهن بلند

در صورتی که به کفش های پاشنه بلند علاقه ندارید و می خواهید کفش های راحت تری بپوشید بهتر است کفش های تخت شیک را انتخاب کنید. کفش های تخت نه تنها راحت تر از کفش های پاشنه بلند هستند بلکه استایل راحتی را ایجاد می نمایند که امروزه بسیار ترند است.

فرقی نمی نماید که در پی کفش تخت باله کلاسیک مشکی یا کفش دیگری باشید در هر حال نکته کلیدی انتخاب کفشی است که استایل پیراهنتان را تکمیل کند. در ادامه چند مدل کفش تخت مناسب ست شدن با پیراهن بلند را معرفی نموده ایم.

صندل های تخت

در ماه های گرم تر سال یا در آب و هوای استوایی یک پیراهن بلند سفید را با یک جفت صندل تخت مشکی برای ایجاد ظاهر کلاسیک، مینیمال و ساده ست کنید. برای داشتن استایل سرزنده تر صندل های مشکی را با صندل های رنگ روشن، طرح دار و گل دار عوض کنید.

کفش های میول یا کفش های باله تخت

کفش های میول و باله تخت در همه فصل ها با پیراهن بلند به خوبی ست می شوند. کفش های پنجه کلاهی را با پیراهن بلند دارای آستین پف دار برای ایجاد استایل غیر رسمی ست کنید.

کفش کتانی

آیا واقعا می توان با پیراهن بلند کفش کتانی پوشید؟ بله شما واقعا می توانید با پیراهن بلند کفش کتانی بپوشید. ست کردن کفش کتانی با پیراهن بلند به سرعت به ترند دنیای امروز تبدیل شد. برای فصل پاییز هنگامی که هوا سرد است یک جفت کفش سفید تنیس را با پیراهن بلند یا پیراهن بافت به رنگ خنثی ست کنید. سپس برای تکمیل استایل و افزودن یک لایه برای روزهای سرد یک کت چرم را روی آن بپوشید.

لوفر

پیراهن بلند یکی از لباس هایی است که بسته به موقعیت استایل را رسمی یا غیررسمی می سازد. یکی از روش های ست کردن پیراهن بلند ترکیب کردن آن با یک جفت لوفر است. این استایل برای دورهمی های غیررسمی محبت آمیز مناسب است. برای دستیابی به این استایل کار را با انتخاب پیراهن بلند تک رنگ یا دارای طرح ساده شروع کنید. سپس یک جفت لوفر به رنگ مکمل را به استایل خود اضافه کنید.

به عنوان مثال می توانید کفش های لوفر مشکی را با پیراهن بلند سفید ست کنید. در صورتی که پیراهن بلندتان گل دار یا طرح دار است هم می توانید یک کفش لوفر طرح دار انتخاب کنید. در نهایت استایل خود را با استفاده کردن از حداقل جواهرات و کیف دستی مورد علاقه خود تکمیل کنید.

  • 12 مدل کفش اسپرت زنانه که باید بشناسید

کفش های مناسب پوشیدن به همراه پیراهن بلند در فصل پاییز

در صورتی که نمی دانید در فصل پاییز باید چه کفشی با پیراهن بلند خود بپوشید، در ادامه کفش های شیک و مدرنی که استایل رسمی یا غیررسمی را در ترکیب با پیراهن بلند ایجاد می نمایند معرفی نموده ایم.

بوت های کمبات یا Lug

این ترند به تازگی در همه جا ظاهر شده است و به نظر می رسد یک روش عالی برای شیک تر ساختن استایل است. نکته کلیدی در این استایل این است که باید بقیه تیپ خود را ساده نگه دارید. سعی کنید یک پیراهن بلند کرم رنگ و کت شتری رنگ با تمرکز بر ترکیب غیرمنتظره پیراهن و بوت ها ایجاد کنید.

کفش کتانی

یکی از برترین نکات درباره فصل پاییز فرصت افزودن لایه های مختلف و ایجاد استایل های منحصربه فرد است. یکی از ترندهایی که در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا نموده است ست کردن پیراهن بلند با کفش کتانی است. این تیپ بسیار شیک و کاربردی است و می تواند به سادگی با انواع مختلف استایل های شخصی ست گردد. به عنوان مثال در صورتی که استایل غیررسمی را ترجیح می دهید می توانید یک پیراهن بلند آستین بلند ساده مشکی را با کفش کتانی سفید ست کنید.

بوت مچی

بوت های مچی یکی از انتخاب های عالی برای پوشیدن به همراه پیراهن در ماه های پاییز هستند. این بوت ها در مدل های متنوعی وجود دارند و می توانند به سادگی استایل رسمی یا غیررسمی ایجاد نمایند. علاوه بر این اغلب برای همه زمان های سال راحت هستند.

برای اینکه استایلتان پاییزی تر گردد بوت مچی ای به جنس جیر را انتخاب نموده و آن را با پیراهن بلند دلخواه خود ست کنید.

کفش های مناسب ترکیب شدن با پیراهن بلند در فصل زمستان

پیراهن های ماکسی و بلند یکی از لباس هایی هستند که هیچگاه دمده نمی شوند و می توانند در همه زمان های سال پوشیده شوند. البته دانستن اینکه در زمستان چه کفشی با پیراهن بلند بپوشیم کمی چالش برانگیز است. اما در ادامه برترین کفش های شیک و راحت مناسب فصل زمستان برای ترکیب کردن با پیراهن بلند را معرفی نموده ایم.

بوت های بلند

در ماه های زمستان می توانید یک پیراهن بافت بلند با یک جفت بوت جیر بلند تا زانو بپوشید. در روزهایی که هوا خیلی سرد است از یک کت تدی بلند یا کت پشمی بهره ببرید. علاوه بر این می توانید یک کت پافر بلند را هم به کار بگیرید. هوای سرد نباید استایلتان را خراب کند.

بوت های Lug

هنگامی که هوا سرد و مرطوب است و با برف درگیر هستید استفاده از یک جفت بوت ضد آب Lug با پیراهن بافت بلند می تواند بسیار شیک به نظر برسد.

برترین کفش ها برای پیراهن بلند کدام یک هستند؟

بسیاری از مدل های مختلف کفش ها مانند بوت مچی، بوت های کمبات، بوت های بلند، کفش های لژدار، صندل های تخت، صندل های لژدار، کفش های تخت باله، کفش های پاشنه بلند نوک باریک و حتی کفش های کتانی با پیراهن بلند استایل زیبایی را ایجاد می نمایند.

در صورتی که برای یک رویداد رسمی پیراهن بلندی می پوشید باید کفش های شیک و درخشانی مانند کفش های پاشنه بلند بنددار یا کفش های پاشنه بلند نوک باریک به رنگ نود را انتخاب کنید. بعلاوه برای ایجاد استایل غیررسمی تر سعی کنید پیراهن بلند خود را با کفش کتانی یا بوت کمبات ست کنید.

منبع: style your occasion

منبع: دیجی استایل

به "پیراهن بلند را با چه کفشی ست کنید تا استایل شیکی داشته باشید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیراهن بلند را با چه کفشی ست کنید تا استایل شیکی داشته باشید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید