14 جایزه برای بانک مسکن، ره آورد شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

به گزارش وبلاگ لاوان، خبرگزاری خبرنگاران- بانک مسکن در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی در دو بخش رقابتی و آموزشی و در دو گروه تهرانی و استانی برگزار گردید، پیروز به دریافت 14 جایزه این جشنواره شد.

14 جایزه برای بانک مسکن، ره آورد شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

به گزارش وبلاگ لاوان ، شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور فرشاد مهدی پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدشهاب سیدمحسنی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، اعضای هیات مدیره انجمن و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها در محل سالن همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار گردید، با اهدای جوایز به کارشناسان برتر انتشارات روابط عمومی به کار خود سرانجام داد.

در این جشنواره که مهری حسینی معاون اداره کل روابط عمومی به عنوان نماینده بانک مسکن حضور داشت، جوایز کسب رتبه برتر در 14 رشته شامل: سرمقاله، تیتر، صفحه آرایی، داستانسرایی، موشن گرافیک، تیزر، مستندسازی، پوستر، مولتی مدیا، تحلیل محتوا، ویژه نامه، گزارش، و رپرتاژ آگهی به بانک مسکن اهدا و از سمانه رفتاری کارشناس روابط عمومی بانک مسکن به عنوان کارشناس برتر روابط عمومی تجلیل به عمل آمد.

در این خصوص، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با ابراز خرسندی از دریافت جوایز این جشنواره، کسب این موفقیت را مرهون زحمات و کوشش تمامی کارکنان این اداره دانست.

وی بعلاوه با اشاره به فعالیت های متنوعی که در اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در حال اجرا است، اذعان داشت ایجاد نوآوری در انجام امور و نیز بهره گیری از روش ها و فناوری های نوین روابط عمومی در راستای تحقق خواست و اهداف مدیران ارشد بانک، همواره سرلوحه برنامه ریزی های این اداره بوده است.

لازم به ذکر است بعضی از جوایز دریافت شده بانک مسکن در بخشهای مستندسازی، مربوط به گزارش سالانه سال منتهی به 99/12/30 بانک مسکن؛ در بخش داستان سرایی، مربوط به کلیپ دل اندوخته ای برای همواره؛ در بخش تیتر، با انتشار اخبار خوب بذر امید بپاشید در هفته نامه شماره 808 بانک ومسکن؛ در بخش صفحه آرایی، مربوط به کتاب گزارش سالانه اقتصادی؛در بخش موشن گرافیک، مربوط به ارائه خدمات مبتنی بر قانون نو چک در همراه بانک و اینترنت بانک و موشن گرافیک ثبت آنلاین درخواست تسهیلات؛ در بخش ویژه نامه، مربوط به ویژه نامه نوروز 1400 بانک و مسکن و ... است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "14 جایزه برای بانک مسکن، ره آورد شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 جایزه برای بانک مسکن، ره آورد شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید