اخبار مجلس

رویکرد جهادی برای تسریع در بازسازی منطقه ها سیل زده بارده حفظ گردد

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرعت و اقدامات لازم برای بازسازی منطقه ها سیلزده بارده یادآور شد: بازسازی منطقه ها سیلزده این روستا از سوی دستگاه های اجرایی تسریع گردد.

8 مهر 1401

شوخی تلویزیون با فوتبال

احتمالا همان قدر که نوشتنش تکراری است، باید خواندنش هم برای مخاطب تکراری باشد؛ اینکه تلویزیون دست بالا را دارد و قرار نیست به فوتبال پولی دهد. البته پشت این نهاد آن قدر گرم هست که حتی با تأییدیه قانون باز هم پول اندکی را که قرار بوده به عنوان سهم حق پخش...

27 تیر 1401

مسئولان استانی و شهری سجزی مکلف به رسیدگی به شرایط آلودگی هوای این شهرک شدند

کننده مردم اصفهان و ورزنه گفت: در جلسه بررسی آلودگی هوای شهرک صنعتی سجزی، مسئولان استانی و شهری ملکف شدند شرایط آلودگی هوای این شهرک رسیدگی کنند.

26 خرداد 1401

موافقت با راه اندازی رشته های تازه علوم پزشکی

شورای توسعه دانشگاه های علوم پزشکی در تازهترین مصوبه خود با اصلاح شیوه نامه بهورزی و ایجاد رشته های تازه مقاطع کارشناسی تا دستیاری فوق تخصصی در دانشگاه های علوم پزشکی موافقت کرد.

14 خرداد 1401

پیشرفت 60 درصدی واحد تولیدی پیش داروی والزارتان در خراسان شمالی

خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از پیشرفت 60 درصدی واحد تولیدی پیش داروی والزارتان در این استان اطلاع داد.

27 اردیبهشت 1401

لزوم بازنگری در ساختار HSE شهرداری تهران

تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران از شهردار تهران درخواست کرد تا طبق احکام پیش بینی شده، بازنگری در ساختار HSE شهرداری تهران را در اولویت توجه قرار دهد.

21 اردیبهشت 1401

چالش های افزایش فشار های مالیاتی

از هم اکنون دولت برنامه های خود را برای افزایش عایدی های مالیاتی پیش بینی شده در یودجه سال آینده شروع نموده، به طوریکه در این راستا رئیس کل سازمان مالیاتی اعلام نموده که در دو و نیم ماه گذشته بالغ بر 2 میلیون مودی تازه به وسیله معین تکلیف کارتخوان های...

4 اردیبهشت 1401

فروش اسلحه در آمریکا محدود می شود؟

در سالگرد تیراندازی مرگبار دبیرستان سندی هوک آمریکا پس از گذشت 9 سال جو بایدن رئیس جمهور آمریکا خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر قوانین فروش اسلحه در آمریکا شد.

26 فروردین 1401

راهنمایی جاذبه های جذب جمعیت به سروآباد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: براساس آخرین آمار، نرخ رشد جمعیت در سروآباد منفی 2.8 درصد است و باید جاذبه های جذب جمعیت به سمت این شهرستان راهنمایی و از رشد آن در هورامان ممانعت گردد.

22 فروردین 1401

تدارک ویژه برنامه های ترویجی آموزشی شهروندی در مدارس منطقه 19

خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 19 از تدارک ویژه برنامه های ترویجی آموزشی در محورهای شش گانه آموزش شهروندی در مدارس منطقه اطلاع داد.

8 بهمن 1400

نحوه بازگشایی مدارس براساس دوره های تحصیلی از نیمه آبان ماه

تهران (پانا) - مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره موضوعات واکسیناسیون دانش آموزان و بازگشایی مدارس براساس دوره های تحصیلی مختلف توضیحاتی ارائه داد.

8 آذر 1400

اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در 5 شهر گلستان

خبرنگاران/گلستان مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از افزایش ظرفیت 2 کارخانه کمپوست در استان اطلاع داد و گفت: طرح تفکیک زباله در 5 شهر استان در حال اجراست.

20 آبان 1400

چگونگی برگزاری امتحانات پایانی دانش آموزان

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش درباره نحوه ارزشیابی و برگزاری امتحانات پایانی دانش آموزان در پایه های مختلف تحصیلی توضیحاتی داد.

5 خرداد 1400

دوئل بورسی در زمین تردید

با این که چندی پیش برخی از تحلیلگران از تداوم ورود بازار به فاز فرسایشی تا سرانجام سال خبر داده بودند؛ اما تغییر جریان معاملات بازار در پی رویداد های جهانی و برخی مصوبات داخلی، جامعه سهامداری را غافلگیر کرد. این اتفاق در حالی روی داد که میزان رشد نماگر...

12 فروردین 1400

انتقاد تند یک نماینده مجلس از طرح شفافیت آراء؛ ظرف تو خالی بود

غلامرضا نوری قزلجه نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دلیل عدم رای آوری طرح شفافیت آرا در جلسه روز گذشته قوه مقننه، گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان یک ظرف تو خالی بود که اسم آن را شفافیت گذاشته بودند و در واقع هیچ چیزی در طرح وجود...

30 اسفند 1399

نامه ایران به آژانس: نگران نشت اطلاعات هستیم

کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی گفت، ملاحظات و نگرانی های ایران در زمینه اصل محرمانگی رسما طی نامه ای به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید.

21 اسفند 1399

پلیس راهور، ترافیک نیمه سنگین در ورودی تهران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ازترافیک نیمه سنگین در ورودی تهران و جو آرام در جاده ها اطلاع داد.

15 اسفند 1399

هماهنگی؛ پازل گمشده برگزاری جلسات در زنجان

خبرنگاران/زنجان استاندار زنجان گفت: هماهنگی پیش از جلسه، اهمیت بسیار زیادی در تاثیرگذاری جلسات دارد.

16 بهمن 1399

بازگشت 4 فروند هواپیمای قدیمی به خط پرواز

تهران (پانا)- رییس هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان اعلام نمود با انجام اورهال (تعمیرات اساسی) چهار فروند هواپیمای قدیمی این شرکت در آستانه ورود به ناوگان هوایی واقع شده است که باعث صرفه جویی 15 میلیون دلاری می گردد.

26 آبان 1399

مسائل ملی پوش بدمینتون؛ از نبود سالن در شهرستان تا جاماندن از مسابقات بین المللی

ملی پوش بدمینتون ایران گفت: برای حضور در مسابقات بین المللی نیاز به اسپانسر دارم و به دلیل مسائل مالی هم سال گذشته از رقابتهای کسب سهمیه المپیک جا ماندم.

18 مهر 1399
تعداد: (38)