اخبار سیاسی

پیشرفت 60 درصدی واحد تولیدی پیش داروی والزارتان در خراسان شمالی

خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از پیشرفت 60 درصدی واحد تولیدی پیش داروی والزارتان در این استان اطلاع داد.

27 اردیبهشت 1401

لزوم بازنگری در ساختار HSE شهرداری تهران

تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران از شهردار تهران درخواست کرد تا طبق احکام پیش بینی شده، بازنگری در ساختار HSE شهرداری تهران را در اولویت توجه قرار دهد.

21 اردیبهشت 1401

معدن شن و ماسه در همسایگی نقوش برجسته ساسانی محوطه باستانی برم دلک تعطیل شود

ایسنا/ براساس اخبار واصله، معدن شن و ماسه در همسایگی نقوش برجسته ساسانی محوطه باستانی برم دلک تعطیل شود.

18 اردیبهشت 1401

لیست گوشی های شیائومی که احتمالا اندروید 13 را دریافت می نمایند

در حالی که هنوز اندروید 12 برای بسیاری از گوشی های شیائومی عرضه نشده است وب سایت Gizchina با توجه به سیاست شرکت چینی فهرست گوشی های این شرکت را که احتمالا به اندروید بعدی یعنی اندروید 13 آپدیت می شوند را منتشر کرد.

13 اردیبهشت 1401

چالش های افزایش فشار های مالیاتی

از هم اکنون دولت برنامه های خود را برای افزایش عایدی های مالیاتی پیش بینی شده در یودجه سال آینده شروع نموده، به طوریکه در این راستا رئیس کل سازمان مالیاتی اعلام نموده که در دو و نیم ماه گذشته بالغ بر 2 میلیون مودی تازه به وسیله معین تکلیف کارتخوان های...

4 اردیبهشت 1401

زمان توافق نهایی در وین قابل پیش بینی نیست

تهران (پانا) - در دو روز گذشته نقل قول های مستقیم و غیر مستقیم از سوی دیپلمات های اروپایی حاضر در مذاکرات وین پیرامون اتمام کار بر روی پیش نویس توافق و یا اعلام توافق نهایی طی هفته جاری مطرح شده که صرفا جنبه حدس دارد.

2 اردیبهشت 1401

فروش اسلحه در آمریکا محدود می شود؟

در سالگرد تیراندازی مرگبار دبیرستان سندی هوک آمریکا پس از گذشت 9 سال جو بایدن رئیس جمهور آمریکا خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر قوانین فروش اسلحه در آمریکا شد.

26 فروردین 1401

راهنمایی جاذبه های جذب جمعیت به سروآباد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: براساس آخرین آمار، نرخ رشد جمعیت در سروآباد منفی 2.8 درصد است و باید جاذبه های جذب جمعیت به سمت این شهرستان راهنمایی و از رشد آن در هورامان ممانعت گردد.

22 فروردین 1401

راهنمای سفر به کوزکو در پرو

راهنمای مسافرتی به کوزکو | Travel Guide To Cuscoکوزکو یکی از شهرهای تاریخی در جنوب شرقی کشور پرو است و از شهرهای توریستی در آمریکای جنوبی به شمار می رود. زمانی مرکز اداری، سیاسی و نظامی این کشور در دوره امپراطوری اینکاها بوده است. این شهر به نوعی نشان دهنده تاریخ...

22 فروردین 1401

کمک های بهزیستی به مددجویان سیل زده کرمانی

دبیر ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور از منطقه ها سیل زده جنوب استان کرمان (رودبارجنوب، قلعه گنج و منوجان) بازدید کرد.

18 فروردین 1401

پنتاگون فرایند پاسخ نظامی به ناآرامی های داخلی در واشنگتن را تسهیل می کند

مقامات پنتاگون با گذشت نزدیک به یک سال از حمله حامیان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن در پی تسهیل و سرعت بخشیدن به فرایند اجراییِ واکنش نظامی به ناآرامی های داخلی در این کشور هستند.

13 اسفند 1400

دستور وزیر کار بر حل فوری مسائل مراجعه کنندگان تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگاران، حجت الله عبدالملکی در این بازدید هماهنگ نشده با چند مراجعه کننده در شعبه مذکور گفت و گو و از نحوه برخورد کارمندان و نوع خدمات ارائه شده کسب اطلاع کرد.

6 اسفند 1400

آخرین مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 1400

مهلت تمدید شده انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای کنکور کارشناسی ارشد 1400 ساعت 24 امشب آدینه اول بهمن ماه 1400 خاتمه می یابد.

3 اسفند 1400

کاهش تنوع مدارس به کجا رسید؟

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش از بازنگری تنوع مدارس در شورای عالی آموزش و پرورش اطلاع داد و گفت درصورت تصویب این طرح در این شورا تعداد مدارس کاهش خواهد یافت.

1 اسفند 1400

خادمی: 10 هزار و 500 کیلومتر محور نو در حال اجراست

معاون وزیر راه گفت: 6 هزار و 100 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی و 3 هزار و 300 کیلومتر راستا ریلی نو و 1150 کیلومتر از آزادراه ها در حال انجام است.

14 بهمن 1400

نحوه آغاز شغل می تواند دلیل سرانجام آن باشد

نویسنده: Mitra Kalita؛ در گذشته وقتی نیروی جدیدی وارد سازمان می شد، یکسری مراحل اداری را یکی پس از دیگری طی می کرد تا کارش را به عنوان کارمند رسما آغاز کند؛ کار هایی مثل پر کردن فرم های استخدام، دریافت کارت شناسایی، ثبت اثر انگشت و مطالعه قوانین و مقررات آن...

10 بهمن 1400

تدارک ویژه برنامه های ترویجی آموزشی شهروندی در مدارس منطقه 19

خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 19 از تدارک ویژه برنامه های ترویجی آموزشی در محورهای شش گانه آموزش شهروندی در مدارس منطقه اطلاع داد.

8 بهمن 1400

رویکرد غالب وزارت خارجه مالی است

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه در گردهمایی رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشور های همسایه بر توسعه گردشگری با این کشور ها تاکید نمود.

30 دی 1400

انتشار ابزارهای اقتصادی قرض الحسنه در بازار سرمایه

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل تازه بانک مهر ایران گفت: با یاری بعضی از مشتریان ارزنده خود در حال انتشار ابزارهای اقتصادی قرض الحسنه در بازار سرمایه هستیم که این برنامه ریزی در هیأت مدیره بانک در زمان دکتر اکبری انجام شد.

27 دی 1400

امیرعبداللهیان از چاوش اوغلو استقبال کرد، عکس

وزیر خارجه کشورمان در محل وزارت خارجه و بر روی فرش قرمز از چاووش اوغلو همتای ترک خود استقبال کرد.

23 دی 1400
تعداد: (234)